Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Dodatkowy dzień wolny - żeby nie dyskryminować               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Comeback
Tomasz Piechal [ 12-04-2007 ]

I stało się. W blasku fleszy powraca. On. Ten miłościwy. Najlepszy. Po prostu równy gość. Aleksander Kwaśniewski po stosunkowo krótkim okresie politycznej emerytury (albo raczej urlopu) postanowił na pstrym rumaku zaszarżować na jeszcze okopujących się IV-RP-owców i wyrwać cierpiącą, umęczoną Polskę ze szponów Kaczyńskich. Tyle tylko, tak to bywa, gdy koń pod rycerzem niepewny, dzielny wojak łatwo może z niego spaść. A potem to niełatwa sztuka powstać.

czytaj więcej »
  
[ 18-03-2007 ]
Według Komitetu Helsińskiego obowiązująca od czwartku ustawa lustracyjna narusza prawa człowieka i podstawowe wolności - tak napisali jego członkowie  w stanowisku przekazanym dziś mediom. Pod stanowiskiem podpisał się m.in. Marek Safjan, były szef Tybunału Konstytucyjnego.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 13-02-2007 ]
Minister pracy i polityki społecznej Anna Kalata poinformowała dziś o priorytetach działań swojego resortu na rok 2007.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 10-02-2007 ]

Na łamach „Trybuny” Grzegorz Napieralski, sekretarz generalny Sojuszu Lewicy Demokratycznej, mówi o zapowiadanej na maj konwencji programowej partii, mającej przygotować SLD do przejęcia władzy w Polsce.

 

czytaj więcej »
  
Leszek Zaborowski [ 07-11-2006 ]

W związku z powrotem dyskusji w sprawie zakazu aborcji, 4 listopada w Warszawie odbyła się demonstracja pod hasłem „Dosyć piekła kobiet. Żądamy legalnej aborcji”. Mimo intensywnej akcji plakatowej liczba uczestników nie przekroczyła 200 osób. Pochód zdominowali działacze (i działaczki) radykalnej lewicy z partii takich jak Pracownicza Demokracja, antyklerykalna „Racja”, Unia Lewicy czy Polska Partia Pracy oraz organizacji feministycznych. Do Warszawy przyjechała również spora grupa śląskich związkowców z Sierpnia ‘80. W tłumie trudno było dostrzec kogokolwiek nie maszerującego pod sztandarami konkretnej organizacji.

czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 07-11-2006 ]
Jak podaje "Gazeta Wyborcza" polskie firmy robią wszystko, aby zatrzymać swoich pracowników: przyjmują kobiety, które planujące powiększenie rodziny, zatrudniają małżeństwa, podnoszą pensje.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 01-11-2006 ]
Wskaźnik wyprzedzający koniunktury, informujący z wyprzedzeniem o przyszłych tendencjach w gospodarce wzrósł w październiku o 1,6 pkt., jednak ciągle jest poniżej swego ostatniego szczytu z czerwca tego roku - podał badający koniunkturę BIEC.
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2006 ]
Pracodawcy nie chcą powołania rzecznika przedsiębiorców. Uważają, że wszelkie sprawy ich dotyczące powinny być uzgadniane i konsultowane między innymi na forum Komisji Trójstronnej.
czytaj więcej »
  
[ 30-10-2006 ]
Eksperci szacują, że co najmniej milion Polaków pracuje za granicą. Niskie płace w kraju są głównym powodem tych wyjazdów .
czytaj więcej »
  
[ 24-10-2006 ]
Brytyjski rząd wprowadził ograniczenia dla Rumunów i Bułgarów, którzy chcieliby pracować w Wielkiej Brytanii. 1. stycznia przyszłwego roku Rumunia i Bułgaria staną się członkami Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl