Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Dodatkowy dzień wolny - żeby nie dyskryminować               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Adam Gawlik [ 21-10-2006 ]
Coraz więcej ofert pracy, ale coraz mniej chętnych do pracy w Polsce. Skutek - spada jakość wykonywanych robót, a firmy rezygnują z milionowych kontraktów - czytamy w sobotnim wydaniu "Gazety Wyborczej".
czytaj więcej »
  PIP-etaty
[ 19-10-2006 ]
Setki tysięcy osób w Polsce zamiast pracować na etacie zatrudnionych jest na podstawie umów cywilno-prawnych. Tak wykazały kontrole Państwowej Inspekcji Pracy.
czytaj więcej »
  
[ 10-10-2006 ]

Pracodawcy nie chcą zatrudniać niepełnosprawnych z powodu skomplikowanych i często zmieniających się przepisów. Taka jest opinia Krajowej Rady Zatrudniania Niepełnosprawnych.

czytaj więcej »
  
[ 06-10-2006 ]
Były prezydent Aleksander Kwaśniewski udzielił poparcia komitetowi Lewicy i Demokratów. Zaapelował również do wyborców, aby w wyborach samorządowych oddali głos na blok utworzony przez SLD, SdPl, UP i Partię Demokratyczną- demokraci.pl.
czytaj więcej »
  
Adam Gawlik [ 25-09-2006 ]
Warszawa, 25.09.2006 (ISB) – Stopa bezrobocia wyniosła w sierpniu 2006 roku 15,5% wobec 15,7% w lipcu, podał w poniedziałek Główny Urząd Statystyczny (GUS). W sierpniu 2005 roku stopa ta wyniosła 17,7%.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2006 ]
Partie lewicy oficjalnie przystąpiły do kampani wyborczej w wyborach samorządowych powołując w piątek Koalicyjny Komitet Wyborczy. W jego skład wchodzą SLD, SdPl, Unia  Pracy i Partia Demokratyczna-demokraci.pl. 
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2006 ]
W sobotę na Konwencie Krajowym SdPl przyjęto uchwałę aprobującą pomysł połączenia się czterech partii lewicowych. Dzisiaj SLD, SdPl, UP i Partia Demokratyczna - demokraci.pl podpiszą porozumienie wyborcze pod hasłem „Porozumienie Lewicy i Demokratów”.
czytaj więcej »
  Zjednoczenie lewicy
[ 08-07-2006 ]
SLD i SdPl zapowiadają wspólny start w wyborach samorządowych. Partia Demokratyczna rozważa, czy do tej koalicji nie dołączyć. W sondażu "Gazeta Wyborcza" sprawdziła, jakby sobie taka koalicja poradziła w wyborach parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
AZ [ 02-06-2006 ]
Nie ma porozumienia w Unii Europejskiej w sprawie czterdziestoośmiogodzinnego tygodnia pracy. Wielogodzinne obrady Rady Unii w Luksemburgu nie przyniosły rezultatu.
czytaj więcej »
  
AZ [ 13-05-2006 ]
Zyta Gilowską, jak powiedziała w wywiadzie dla Faktu, zabiega o obniżenie tak zwanego klina podatkowego jedną siódmą. Ma to spowodować obniżenie kosztów pracy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl