Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Komisja weryfikacyjna popełniła przestępstwo?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-09-2009 ]
Warszawski Sąd Administracyjny orzekł, że decyzja szefa SKW, a następnie podtrzymana przez premiera Donalda Tuska o zabraniu Antoniemu Macierewiczowi certyfikatu dostępu do informacji tajnych, była bezprawna.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-09-2008 ]
Antoni Macierewicz, były szef komisji weryfikacyjnej ds. WSI, nadal nie zwrócił 13 dokumentów należących do kancelarii tajnej. Wśród dokumentów znajdujących się w posiadaniu Macierewicza mają znajdować się również te oznaczone klauzulą "ściśle tajne". O sprawie poinformował na antenie Radia ZET szef MON Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  Akta WSI przewiezione
Renata Sobiecka [ 01-07-2008 ]
Znajdujące się w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego akta Komisji Weryfikacyjnej WSI zostały przewiezione do siedziby Służby Kontrwywiadu Wojskowego. Przewodniczący Komisji Weryfikacyjnej Jan Olszewski uznał, że wywóz dokumentów był bezprawny.
czytaj więcej »
  Brak kontaktu z polskimi agentami WSI
Krystyna Pawliszak [ 19-06-2008 ]

Reporterzy „Rz” i Polsatu News odkryli, że polskiemu wywiadowi nie udało się nawiązać kontaktu z kilkunastoma agentami  w Rosji, na Ukrainie, na Białorusi oraz w Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie. Prawdopodobnie ich życiu grozi niebezpieczeństwo.

czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-05-2008 ]
Służby zatrzymały byłego oficera WSW Aleksander Lichockiego i dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego. Aresztowania miały związek ze sprawą rzekomych nieprawidłowości dotyczących procesu weryfikacji oficerów WSI. Jak donoszą media, zatrzymani mieli oferować „pozytywną weryfikację” i sprzedaż aneksu do raportu o weryfikacji w zamian za korzyści finansowe.
czytaj więcej »
  
[ 09-04-2008 ]
„Dziennik” ujawnił, że dotarł do tajnego aneksu do raportu o WSI, który obecnie znajduje się u prezydenta Kaczyńskiego. Według dziennikarzy „Dziennika”, aneks kończy się konkluzją, że przed Trybunałem Stanu należy postawić czterech polityków: b. prezydenta Lecha Wałęsę i trzech b. ministrów obrony narodowej - Janusza Onyszkiewicza, Bronisława Komorowskiego i Jerzego Szmajdzińskiego.
czytaj więcej »
  
[ 30-03-2008 ]
Były likwidator WSI i szef kontrwywiadu wojskowego Antoni Macierewicz, w związku z publikacją przez „Gazetę Wyborczą” zdjęć żołnierzy SKW, pozyskanych z portalu nasza-klasa, pozywa to medium do sądu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 20-02-2008 ]
Antoni Macierewicz postanowił ostro odpowiedzieć na stawiane mu zarzuty doprowadzenia do spustoszenia i paraliżu w służbach specjalnych. Były szef Służby Kontrwywiadu Wojskowego postanowił złożyć zawiadomienie do prokuratury przeciwko obecnemu szefowi kontrwywiadu płk.Grzegorzowi Reszce.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 07-02-2008 ]
„Artykuł o kopiowaniu i wynoszeniu tajnych materiałów kontrwywiadu to kłamliwa prowokacja Gazety Wyborczej, a zarzuty tam stawiane są nieprawdziwe” - twierdzi były szef SKW Antoni Macierewicz.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 07-02-2008 ]
Szef komisji weryfikacyjnej WSI Jan Olszewski spóźnił się na posiedzenie sejmowej komisji do spraw służb specjalnych. Ten brak punktualności wywołał niemały popłoch wśród oczekujących na jego przybycie dziennikarzy, którzy zaczęli snuć domysły o możliwych przyczynach nieobecności Olszewskiego przed komisją.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl