Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Na 63. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ o Iranie i Gruzji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 08-11-2007 ]
Gruzińskie władze zaostrzają wprowadzony wczoraj stan wyjątkowy. W Tbilisi, stolicy kraju do walki z protestującą opozycją zmobilizowane zostały znaczne siły wojska i milicji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 31-10-2007 ]
Jarosław Kaczyński w radiowych „Sygnałów Dnia” rozwinął wypowiedź na temat Radosława Sikorskiego, której jego brat Lech udzielił w wywiadzie dla „Rzeczpospolitej”. W rozmowie z dziennikarzami „Rzeczpospolitej” prezydent stwierdził, iż posiada wiedzę o Sikorskim, która może dyskredytować go jako członka Rady Ministrów.
czytaj więcej »
  Dziedziczak dementuje inf. "Daily Telegraph"
[ 28-10-2007 ]
Rzeczik rządu Jan Dziedziczak zdementował informacje dziennika "Daily Telegraph", że Jarosław Kaczyński brany jest pod uwagę jako przedstawiciel ONZ w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Dorota Kostrzewska [ 27-10-2007 ]
Brytyjski dziennik „Daily Telegraph” pisze że obecny premier Polski -Jarosław Kaczyński brany jest pod uwagę jako specjalny przedstawiciel Organizacji Narodów Zjednoczonych w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 23-10-2007 ]
Michał Kamiński z Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego powiedział, że prezydent jako głowa państwa ma prawo komentować decyzje personalne w rządzie.
czytaj więcej »
  
[ 18-10-2007 ]
Kwestia prywatyzacji szpitali to motyw przewodni w końcówce kampanii wyborczej. Jednoznaczne zdanie w tej sprawie ma prezydent Lech Kaczyński, który zapowiedział blokowanie tego typu inicjatyw w przyszłym sejmie, poprzez przysługujące mu prawo weta.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 17-10-2007 ]
Julia Pitera, posłanka PO i była prezes Transparency International ujawniła w TVN24, że Jarosław Kaczyński w 2005 roku próbował ją w pewien sposób przekupić.
czytaj więcej »
  
[ 19-09-2007 ]
Jarosław Kaczyński w „Sygnałach Dnia” powiedział, że decyzja b. szefa MON o starcie z list Platformy Obywatelskiej nie była dla niego bolesna, gdyż „już nominacja Sikorskiego na ministra obrony była nieporozumieniem”.
czytaj więcej »
  Bush ostrzega Irak
Grzegorz Jaworski [ 10-08-2007 ]
"Jeśli premier Iraku Nuri al-Maliki nawiąże ciepłe stosunki z Iranem, będziemy musieli szczerze o tym porozmawiać - powiedział George W. Bush.
czytaj więcej »
  
[ 18-07-2007 ]
Lech Kaczyński przebywający w Kalifornii we wtorek po południu miejscowego czasu (ok. północy czasu polskiego), że umowa dotycząca umieszczenia elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej na polskim terytorium będzie negocjowana jeszcze wiele miesięcy.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl