Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Na 63. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ o Iranie i Gruzji               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Premier o tarczy antyrakietowej
Anna Dziedzic [ 05-06-2007 ]
Jarosław Kaczyński twierdzi, że w sprawie ewentualnej deklaracji dotyczącej budowy amerykańskiej tarczy antyrakietowej - Wszystko zależy od rozmowy Kaczyński - Bush (który w piątek złoży w Polsce wizytę).
czytaj więcej »
  
Zofia Safteruk [ 08-05-2007 ]
Iran zaakceptował projekt reformy układu o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej (NPT) przygotowany przez ONZ na konferencji w Wiedniu.
czytaj więcej »
  
[ 01-04-2007 ]

Prezydent USA George W. Bush wezwał Iran do zwolnienia 15 brytyjskich żołnierzy i marynarzy. Podkreślił również, że popiera starania brytyjskiego rządu do pokojowego rozwiązania tego problemu.

czytaj więcej »
  
[ 25-03-2007 ]
Sankcje nałożone przez Radę Bezpieczeństwa ONZ na Teheran w związku z irańskim programem atomowym zostały pozytywnie ocenione przez międzynarodową społeczność.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 22-03-2007 ]
Najwyższy irański przywódca duchowo- polityczny, ajatollah Ali Chamenei powiedział w środę, że sankcje ONZ wobec Iranu są bezprawne, dlatego Teheran podejmie kroki, które też będą niezgodne z prawem międzynarodowym.
czytaj więcej »
  
[ 11-03-2007 ]

„Prezydent chce być na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa, które będzie rozpatrywało irańskie kwestie nuklearne, by bronić interesów narodu irańskiego w dziedzinie pokojowej technologii jądrowej”- poinformował rzecznik irańskiego rządu Gholam Hossein Elham.

czytaj więcej »
  MAEA Iran sankcje
[ 08-03-2007 ]
35-osobowa Rada Gubernatorów Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej postanowiła ograniczyć pomoc techniczną dla Iranu w dziedzinie technologii jądrowych.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 23-02-2007 ]
"Szóstka" prowadząca negocjacje z Iranem spotka się w Londynie, by przygotować nową rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie irańskiego programu atomowego - poinformował  zastępca sekretarza stanu USA Nicholas Burns.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 06-02-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński potwierdził, że nowym ministrem obrony, po dymisji Radosława Sikorskiego, zostanie obecny szef Kancelarii Prezydenta Aleksander Szczygło. Premier podkreślił, że ma dla Sikorskiego „poważną propozycję”, jednak nie chciał zdradzić, o jakie stanowisko chodzi.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 05-02-2007 ]
Rzecznik ministerstwa obrony narodowej potwierdził informację, że minister Radosław Sikorski podał się do dymisji. Kilkanaście minut potem kancelaria premiera podała informację o tym, że Jarosław Kaczyński tę dymisję przyjął.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl