Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / \"Polacy zawsze pokazywali jak trzeba się zachowywać honorowo, jak walczyć o swoje\"               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 11-05-2009 ]
W Tibilisi przedstawiciele gruzińskiej opozycji rozmawiają z prezydentem Michailem Saakaszwilim. Rozmowy mają złagodzić napięcia wywoływane od miesiąca protestami antyprezydenckimi.
czytaj więcej »
  
Monika J. Chojnacka [ 11-04-2009 ]
Gruzińska opozycja zapowiada akcję obywatelskiego nieposłuszeństwa, która ma mieć formę blokady ulic Tbilisi. Wczoraj przed budynkiem państwowej telewizji oraz przed siedzibą prezydenta Micheila Saakaszwilego 20 tysięcy osób domagało się jego ustąpienia.
czytaj więcej »
  
[ 07-11-2008 ]
Gruzińska opozycja zorganizowała przed parlamentem w Tbilisi demonstrację przeciwko prezydentowi Micheilowi Saakaszwilemu. Bierze w niej udział ok. 10 tys. osób.
czytaj więcej »
  
karol Schwann [ 22-08-2008 ]
Micheil Saakaszwili w wywiadzie udzielonym  Polskiemu Radiu przyznał, że konflikt z Rosją był nieunikniony.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Po przeliczeniu 98% głosów gruzińska komisja wyborcza oficjalnie poinformowała, że zwycięzcą wyborów, z 52-procentowym poparciem jest dotychczasowy prezydent Micheil Saakaszwili. Prezydent Saakaszwili zamierza teraz podjąć dialog z protestującą przeciwko wynikom wyborów opozycją.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
„Jestem upoważniona do oświadczenia w imieniu rządu, że stan wyjątkowy zostanie zniesiony 16 listopada na terenie całego kraju” – poinformowała Nino Budrżanadze, przewodnicząca parlamentu Gruzji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Będąc pod twardym naciskiem społeczności międzynarodowej, gruziński prezydent Michaił Saakawszwili zdecydował się na ustępstwa wobec opozycji i ogłoszenie nowych wyborów prezydenckich. Ich termin ustalono na 5 stycznia 2008 roku.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 08-11-2007 ]
Gruzińskie władze zaostrzają wprowadzony wczoraj stan wyjątkowy. W Tbilisi, stolicy kraju do walki z protestującą opozycją zmobilizowane zostały znaczne siły wojska i milicji.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 07-11-2007 ]
Gruzińskie siły bezpieczeństwa użyły gazu łzawiącego i armatek wodnych wobec protestujących na ulicach Tbilisi opozycjonistów.
czytaj więcej »
  Moskwa: usztywnienie polityki rosyjskiej wobec Gruzji
[ 04-10-2006 ]
Moskwa kontynuuje usztywnianie polityki wobec Gruzji. Dzieje się tak mimo zwolnienia przez władze gruzińskie czterech rosyjskich oficerów zatrzymanych w ubiegłym tygodniu za szpiegostwo. W Moskwie odbyły się konsultacje prezydenta Władimira Putina z szefami klubów parlamentarnych w Dumie dotyczące Gruzji.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl