Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Świat / Amerykanie zredukowali fundusze na tarczę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Renata Sobiecka [ 12-08-2008 ]
Donald Tusk poinformował, że w ciągu tego tygodnia można spodziewać się postępu w rozmowach toczących się w sprawie tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
[ 02-08-2008 ]
Rząd Donalda Tuska, podczas negocjacji w sprawie umieszczenia w Polsce tarczy antyrakietowej, domaga się od Amerykanów deklaracji, że pokryją koszty szkód spowodowanych użyciem pocisków - informuje "Dziennik".
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2008 ]
„Rzeczpospolita” donosi, że Amerykanie chcieli od Polski miliard dolarów za baterię wyrzutni, które innym krajom sprzedają nawet trzy razy taniej.
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski udał się z wizytą do Stanów Zjednoczonych. Ma on się tam spotkać z kandydatem republikanów na prezydenta Johnem McCainem, a także odbyć rozmowę telefoniczną z kandydatem demokratów Barackiem Obamą.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 03-07-2008 ]
Wczoraj agencja informacyjna Reuters podała, że Amerykanie przekazali nam ostateczną ofertę w sprawie tarczy antyrakietowej. Główny polski negocjator, Witold Wasczykowski, twierdzi jednak, że ostateczne decyzje nie zapadły i negocjacje nie dobiegły jeszcze końca. Także rzecznik MSZ, Piotr Paszkowski, nie potwierdza przecieków o końcu negocjacji. Dzisiejsze rozmowy Donalda Tuska z ambasadorem USA Victorem Ashem z pewnością dotkną tego problemu.
czytaj więcej »
  
[ 21-06-2008 ]
Czeski dziennik "Mlada Fronta Dnes" ujawnił, że podpisanie umowy między Czechami a Stanami Zjednoczonymi w sprawie wybudowania na terytorium naszych południowych sąsiadów radaru wchodzącego w skład amerykańskiej tarczy antyrakietowej przewidziano na 8 lipca.
czytaj więcej »
  Litwa zaprzecza spekulacjom nt. negocjacji w sprawie tarczy
Jakub Noch [ 18-06-2008 ]
Litwa zaprzecza jakoby jej władze miały prowadzić, konkurencyjne względem Polski, rozmowy na temat rozmieszczenia elementów amerykańskiej tarczy antyrakietowej na jej obszarze.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 27-05-2008 ]
Rosja zapowiedziała, że w przypadku zbudowania amerykańskiej tarczy antyrakietowej będzie zmuszona podjąć ostrą reakcję.
czytaj więcej »
  Polska oczekuje wsparcia USA przy modernizacji wojska
Aneta Michalska [ 22-05-2008 ]
Polska będzie musiała sfinansować część kosztów związanych z modernizacją polskiej armii i systemu obronnego. Taką opinię wyraził minister spraw zagranicznych Witold Waszczykowski. Zaznaczył jednocześnie, że Polska powinna oczekiwać od rządu USA istotnego wsparcia w tej kwestii.
czytaj więcej »
  Polska otrzyma pomoc od USA?
Nina Szczutowska [ 03-05-2008 ]
Przedstawiciel amerykańskiego Departamentu Stanu poinformował, że Administracja prezydenta Busha zwróciła się do Kongresu o przyznanie Polsce 20 mln dolarów pomocy wojskowej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl