Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Świat / Amerykanie zredukowali fundusze na tarczę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Nadal nie ma porozumienia w sprawie tarczy
[ 07-04-2008 ]
Dziś w Soczi spotkali się prezydenci USA i Rosji, aby jeszcze raz przedyskutować sprawę instalacji tarczy antyrakietowej na terenie Polski i Czech. Nie udało im się dojść do porozumienia. Putin nadal protestuje przeciwko tarczy.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2008 ]
Dalej nie ma ostatecznej decyzji w sprawie tarczy antyrakietowej, ale zapadnie ona już wiosną - sugeruje poniedziałkowe wydanie "Gazety Wyborczej". Dziennikarze powołują się na słowa amerykańskich analityków, z którymi miał rozmawiać Radosław Sikorski.
czytaj więcej »
  Rosja: USA nie dotrzymuje obietnicy
[ 19-03-2008 ]
Rosja oficjalnie poinformowała, że USA nie przekazały, mimo złożonej obietnicy, w pisemnej formy propozycji w kwestii swego planu obrony przeciwrakietowej. Amerykanie zobowiązali się przekazać te propozycje po rozmowach, na szczeblu ministerialnym, zakończonych przedwczoraj w Moskwie.
czytaj więcej »
  Vaclav Klaus a globalne ocieplenie
[ 12-03-2008 ]
Zaledwie 4 dni po zaprzysiężeniu na drugą pięcioletnią kadencję z kilkugodzinną wizytą w Warszawie przebywał prezydent Czech Vaclav Klaus. Głównym celem wizyty, do której doszło na zaproszenie Lecha Kaczyńskiego, było spotkanie obu prezydentów.
czytaj więcej »
  
[ 10-03-2008 ]
Donald Tusk przybył do Nowego Jorku na spotkanie z Polonią. Przeciwnicy premiera urządzili manifestację przed restauracją, w której odbyło się spotkanie.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 08-03-2008 ]
Ministerstwo Spraw Zagranicznych wezwało mieszkańców południowej Polski, zwłaszcza Górali, aby nie wyjeżdżali do Stanów Zjednoczonych. Ma to związek z wysokim odsetkiem odmów przyznania wizy dla obywateli Polski z tej części naszego kraju. Może to wpłynąć negatywnie na negocjacje w sprawie zniesienia wizy.
czytaj więcej »
  
[ 02-02-2008 ]
Radosław Sikorski, szef polskiego MSZ poprosił administrację USA o rozmieszczenie na terenie Polski baz wojskowych NATO. W uzasadnieniu podał, że miałyby one stanowić obronę przed Rosją.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 19-01-2008 ]
Szef Agencji Obrony Antyrakietowej wystosował apel do strony czeskiej w sprawie budowy tarczy antyrakietowej. Czesi z tą decyzją czekają na rozmowy USA z Polską.
czytaj więcej »
  Twarde warunki ws. tarczy antyrakietowej
Jakub Noch [ 09-01-2008 ]
Minister obrony Bogdan Klich zapowiedział, że Polska postawi USA twarde warunki w sprawie budowy tarczy anytrakietowej na terenie naszego kraju.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 05-01-2008 ]
"Tej sprawy nie da się zrealizować bez umowy, która w Polsce będzie podlegać ratyfikacji w parlamencie" - mówi dla "Gazety Wyborczej" szef MSZ Radosław Sikorski.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl