Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Polityka Świat / Amerykanie zredukowali fundusze na tarczę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Bush w Czechach
Zofia Safteruk [ 05-06-2007 ]
Prezydent Czech Vaclav Klaus zapewnił prezydenta USA George’a W. Busha o zgodzie na amerykańską tarczę antyrakietową. Bush podziękował za wsparcie w walce z terroryzmem.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 03-06-2007 ]
 Władimir Putin w wywiadzie udzielonym ośmiu dziennikom z krajów z grupy G8 powiedział, że "nie ma zamiaru umieszczać rosyjskich rakiet na Kubie czy w Wenezueli w odpowiedzi na amerykańskie plany budowy tarczy antyrakietowej". Dodał jednak, że "jeśli budowa tarczy antyrakietowej będzie postępować, rosyjskie rakiety zostaną ponownie skierowane w miasta i cele amerykańskie, jak to było w czasach zimnej wojny".
czytaj więcej »
  
Bartosz Rymkiewicz [ 02-06-2007 ]
W wywiadzie dla niemieckiego tygodnika "Der Spiegel", który ukaże się w poniedziałek, Prezydent Rosji ostrzegł, że budowa tarczy antyrakietowej może grozić nawet rozpętaniem konfliktu nuklearnego.
czytaj więcej »
  Rozmowy w sprawie tarczy antyrakietowej
Natalia Krawczuk [ 14-05-2007 ]
Rzecznik MON Jarosław Rybak poinformował opinię publiczną, że w Warszawie rozpoczęły się wstępne rozmowy w sprawie umieszczenia w Polsce bazy amerykańskiego systemu obrony przeciwrakietowej. W przyszłym tygodniu strony przystąpią do negocjacji.
czytaj więcej »
  Bush przekona Putina?
Magdalena Milej [ 22-04-2007 ]
„New York Times” informuje, iż rząd Stanów Zjednoczonych zaoferował Rosji połączenie niektórych systemów antyrakietowych obu państw. Ma to być oferta łagodząca sprzeciw Rosji wobec planów umieszczenia tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach. 
czytaj więcej »
  Sekretarz obrony USA przyleci do Polski
[ 19-04-2007 ]
Minister obrony potwierdził, że w przyszłym tygodniu do Polski przyleci sekretarz obrony Stanów Zjednoczonych Robert Gates. Jak wczoraj informowano , Gates ma w środę spotkać się z polskimi władzami.
czytaj więcej »
  Trokavec przeciwko tarczy
Magdalena Milej [ 18-03-2007 ]
Mieszkańcy czeskiej wioski Trokavec niemal jednogłośnie opowiedzieli się przeciwko budowie amerykańskiej tarczy antyrakietowej. - podaje radio RMF FM. W plebiscycie uczestniczyły 72 osoby, z czego 71 było przeciw. Wynik głosowania ma symboliczne znaczenie, dyż ostateczną decyzję podejmie czeski parlament. 
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 24-02-2007 ]
Generał Stanisław Koziej uważa, że rozmowy o rozmieszczeniu w Polsce tarczy antyrakietowej faktycznie ruszyły już z miejsca. Ministerstwo Spraw Zagranicznych przekazało amerykańskiej ambasadzie notę, w której wyraża intencję rozpoczęcia negocjacji w sprawie ewentualnego rozmieszczenia elementów tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  Czeski prezydent z wizytami do USA i Rosji
[ 22-02-2007 ]
Czeski prezydent Vaclav Klaus wybiera się w najbliższych tygodniach do Stanów Zjednoczonych i Rosji.
czytaj więcej »
  
[ 13-02-2007 ]
Polska znowu na celowniku eurodeputowanego Claudio Favy, autora raportu o domniemanych, tajnych więzieniach CIA w Europie. Kolejny raz chce on dać do zrozumienia, że w naszym kraju mogła znajdować się tajna, amerykańska baza.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl