Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Kokaina i Europejczycy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Marcin Pieruszka [ 24-05-2011 ]
Prezydent USA rozpoczął tygodniową podróż po Europie. W poniedziałek wyruszył samolotem "Air Force One" z Waszyngtonu do Irlandii - podał Biały Dom.
czytaj więcej »
  
[ 31-08-2009 ]
Z informacji rządu w Bogocie wynika, iż 57-letni prezydent Kolumbii - Alvaro Uribe - jest chory na grypę H1N1, potocznie zwaną meksykańską lub świńską.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2009 ]
Prezydent Wenezueli wyraził obawę, że zwiększenie ilości amerykańskich baz wojskowych w Kolumbii może doprowadzić do wybuchu wojny w Ameryce Południowej. Nazwał je „wrogim aktem” i „prawdziwym zagrożeniem” dla Wenezueli i jej sojuszników.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2009 ]
Ro Mu Hiun, 62-letni były prezydent Korei Południowej podczas wycieczki po górach Ponghwa skoczył ze skały.
czytaj więcej »
  Boliwia nacjonalizuje europejski koncern paliwowy
[ 02-05-2009 ]
Prezydent Boliwii - Evo Morales, podczas pierwszomajowego wiecu ogłosił nacjonalizację spółki Air BP, posiadającą swój oddział w Boliwijskim Santa Cruz.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2009 ]

Dziś rozpoczyna się kilkudniowa wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych w Europie. Zaczyna ją od przyjazdu do Londynu, gdzie w czwartek będzie uczestniczył w spotkaniu grupy G20.

czytaj więcej »
  
[ 26-01-2009 ]
„Co najmniej sześć lub siedem krajów UE jest gotowych do przyjęcia więźniów z Guantanamo, by pomóc prezydentowi USA Barackowi Obamie w zamknięciu tego obozu” - zapowiedział szef resortu spraw zagranicznych Portugalii Luis Amado.
czytaj więcej »
  
Piotr Czubowicz [ 16-09-2008 ]

Najpoważniejsza wojna dyplomatyczna ostatnich lat pomiędzy USA i Boliwią rozpoczęła się w środę 10.09.2008 r. w La Paz, kiedy to boliwijski prezydent Evo Morales odwołał ambasadora USA Philipa Goldberga za domniemaną konspirację i poparcie dla grup rebelianckich autonomistów ze wschodu kraju. „Amerykański ambasador dąży do rozpadu Boliwii” – uzasadniał swoją decyzję Morales.

czytaj więcej »
  
[ 12-09-2008 ]
Prezydent Wenezueli Hugo Chavez dał 72 godziny na opuszczenie swego kraju ambasadorowi Stanów Zjednoczonych. Był to gest solidarności z Boliwią, której ambasadora Waszyngton uznał za persona non grata.
czytaj więcej »
  
Piotr Czubowicz [ 14-08-2008 ]

El Pais informuje, iż 11.08.2008 r. Kolumbijska Organizacja Elektoralna otrzymała więcej niż 5 milionów podpisów mieszkańców (3,5 razy więcej niż wymaga tego prawo), proszących o rozpisanie referendum w celu umożliwienia obecnemu prezydentowi Álvaro Uribe przystąpienia do wyborów prezydenckich w roku 2010. Byłaby to jego druga reelekcja. Krok taki wymagałby wniesienia poprawki do konstytucji.

czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl