Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Twarzami nowej partii będą Cimoszewicz i Rosati?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Lewica walczy o gwiazdy
[ 29-07-2008 ]
Na lewicy szykują się poważne zmiany. W przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego SLD liczy na kandydaturę Dariusza Rosatiego, z kolei SdPl oraz PD namawiają Włodzimierza Cimoszewicza.
czytaj więcej »
  
[ 23-02-2009 ]
W wyborach do europarlamentu miało być szerokie porozumienie lewicy. Tymczasem Rada Krajowa SLD zdecydowała, że chce w nich wystąpić pod własnym szyldem i gotowa jest udostępnić miejsca na listach tylko wybranym politykom, m.in. Włodzimierzowi Cimoszewiczowi i Dariuszowi Rosatiemu. Pierwszy już powiedział, że w takiej sytuacji nie startuje, Rosati dalej nie wie co robić.
czytaj więcej »
  Nowy szef SdPl
Aleksandra Nowak [ 11-01-2009 ]
W sobotę Wojciech Filemonowicz został wybrany nowym przewodniczącym Socjaldemokracji. W sierpniu z funkcji szefa partii zrezygnował jej twórca Marek Borowski. W momencie gdy o to stanowisko przestała ubiegać sie Sylwia Pusz, Filemonowicz stał się jedynym kandydatem.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Podczas posiedzenia Konwentu Krajowego Socjaldemokracji Polskiej jej dotychczasowy przewodniczący Marek Borowski ogłosił, że od 1 sierpnia przestanie kierować partią. Przyszłość SdPl stanęła pod znakiem zapytania.
czytaj więcej »
  Rosati kandydatem lewicy na prezydenta?
[ 04-05-2008 ]
Lewica chce wystawić w wyborach prezydenckich w 2010 roku Dariusza Rosatiego, byłego szefa MSZ, obecnie europosła. Ten jednak dziękuje za zaufanie i nie mówi "nie".
czytaj więcej »
  Cimoszewicz wraca do polityki
Nina Szczutowska [ 26-04-2008 ]
Na lewicy ma powstać nowa partia, która będzie konkurencją dla SLD i SdPl. Twarzą nowej formacji ma zostać Włodzimierz Cimoszewicz.
czytaj więcej »
  
Nina Szczutowska [ 19-04-2008 ]
Według doniesień "Rzeczpospolitej", Socjaldemokracja Polska najprawdopodobniej rozstanie się z SLD. Zarząd Socjaldemokracji miał w czwartek podjąć decyzję w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2006 ]
W sobotę na Konwencie Krajowym SdPl przyjęto uchwałę aprobującą pomysł połączenia się czterech partii lewicowych. Dzisiaj SLD, SdPl, UP i Partia Demokratyczna - demokraci.pl podpiszą porozumienie wyborcze pod hasłem „Porozumienie Lewicy i Demokratów”.
czytaj więcej »
  Jednoczenie polskiej lewicy
BeNo [ 26-03-2006 ]
Podczas spotkania na Śląsku, przedstawiciele SLD, SdPl oraz Unii Pracy, zapowiedzieli wspólny start w wyborach samorządowych oraz, jeśli dojdzie do samorozwiązania Sejmu, parlamentarnych.
czytaj więcej »
  Jedna wizyta Miedwiediewa niczego nie zmieni?
Arkadiusz Caryk [ 06-12-2010 ]
- Mamy całą listę spraw, które we wzajemnych relacjach nas uwierają, ale jedna wizyta wszystkiego nie załatwi – powiedział w rozmowie z Radiem ZET Dariusz Rosati, było szef polskiej dyplomacji, mając na myśli wizytę prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa w Polsce.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl