Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Afrykańczycy wierzą w Obamę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-01-2009 ]
Nowy Jork oszalał na punkcie swojego nowego prezydenta. Dziś mieszkańcy będą oglądać na telebimach w różnych punktach miasta zaprzysiężenie 44. prezydenta USA. Na samochodach, domach, sklepach można zobaczyć napisy: „Nowy Jork jest Twój”, „Trzymaj się Obama”.
czytaj więcej »
  
[ 03-01-2009 ]
Prezydent Kuby Raul Castro zapowiedział, że jest gotowy do bezpośrednich rozmów z nowym prezydentem USA Barackiem Obamą.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 14-12-2008 ]
Na ratowanie amerykańskiej gospodarki Barack Obama postanowił przeznaczyć bilion dolarów. Jak uważa gazeta "The Wall Street Journal", pieniądze te mają pomóc sztabowi prezydenta wyciągnąć rynek z recesji w ciągu dwóch lat.
czytaj więcej »
  
Agata Motyl [ 22-11-2008 ]

Obama na prezydenta

LEAD: Wybory w Ameryce już się zakończyły, jednak prasa nie przestaje o nich pisać, a to za sprawą czarnoskórego senatora Baracka Obamy, który będzie kolejnym, 44 prezydentem Stanów Zjednoczonych. Obama pokonał w kampanii Johna McCaina, doświadczonego republikańskiego polityka i otworzył nowy rozdział w historii amerykańskiej polityki. A to za sprawą kilku rzeczy.

czytaj więcej »
  "Seksista" sekretarzem skarbu u Obamy?
[ 22-11-2008 ]
Dziennikarze w USA praktycznie każdego dnia ujawniają kolejne przecieki dotyczące składu administracji prezydenta-elekta Baracka Obamy. Tym razem spekuluje się, że na czele Krajowego Departamentu Bezpieczeństwa stanie Janet Napolitano, a sekretarzem zdrowia i służb publicznych zostanie Tom Daschle. Takie informacje podał serwis CNN.
czytaj więcej »
  Obama prowadzi na ostatniej prostej
[ 03-11-2008 ]
Według sondażu Gallupa, który ukaże się w dzisiejszym wydaniu dziennika „USA Today”, Barack Obama ma 11 proc. przewagę nad kandydatem Republikanów.
czytaj więcej »
  
[ 01-11-2008 ]
Kandydat na prezydenta USA Barack Obama po raz pierwszy podczas kampanii wyborczej stracił nad sobą panowanie. Przyczynili się do tego natarczywi dziennikarze, w tym polski kamerzysta. 
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 30-10-2008 ]
Sztab wyborczy Baracka Obamy wykupił 30 minut w porze największej oglądalności w siedmiu stacjach telewizyjnych, by zaprezentować nową reklamówkę wyborczą swojego kandydata.
czytaj więcej »
  Mniejsza przewaga Obamy nad McCainem
Agnieszka Cichocka [ 28-10-2008 ]
Według sondażu sporządzonego przez Reuters/C-SPAN/Zogby i opublikowanego w Waszyngtonie, przewaga Baracka Obamy nad Johnem McCainem skurczyła się jedynie do 4 punktów proc.
czytaj więcej »
  
[ 27-10-2008 ]
Z najnowszego sondażu wynika, że zmniejszył się dystans Baracka Obamy w sondażach nad wynikiem Johna McCaina. Teraz Obama ma tylko o 5 proc. większe poparcie. Chce na niego oddać głos 50 proc. Amerykanów, a na McCaina - 45 proc.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl