Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Image Sarah Palin na wagę złota               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Zawieszenie kampanii wyborczej przez McCaina
Karolina Czaja [ 25-09-2008 ]
John McCain ogłosił, że zawiesza swoją kampanię wyborczą, gdyż wraca do Waszyngtonu, by skoncentrować się na ratowaniu gospodarki.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2008 ]
Demokraci przygotowali reklamówkę wyborczą, w której przedstawiają Johna McCaina jako człowieka nieprzystosowanego do obecnej rzeczywistości.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2008 ]
Jak wynika z sondażu instytutu Gallupa i dziennika "USA Today", John McCain z obozu Republikanów wyprzedził swojego demokratycznego rywala Baracka Obamę, uzyskując 50 proc. poparcia. Wynik Obamy to 46 procent.
czytaj więcej »
  
Piotr Czubowicz [ 22-08-2008 ]

Organizacje bez przynależności politycznej, jak Rock the Vote, Democracia USA, czy Declare yourself, mają na celu zwiększenie elektoratu wśród młodych Amerykanów, w szczególności pochodzenia latynoskiego. Organizacje te trafiają do młodych Latynosów za pomocą środków przekazu, spotykają ich w instytutach, na uniwersytetach, w kościołach i centrach socjalnych. Powstają piosenki, strony internetowe, publikacje z Jessicą Albą, czy Juanesem. Wszystko służy temu, by 4 listopada 2008 roku doprowadzić do urn ponad 5,5 mln młodych poniżej 30 roku życia, hiszpańskojęzycznych mieszkańców Stanów Zjednoczonych z prawem do głosowania, mogących wybrać nowego prezydenta. Przedstawiciele organizacji rozmawiają z młodymi o pracy, mieszkaniach, cenach ropy i sytuacji w Iraku.

czytaj więcej »
  Koniec taryfy ulgowej dla Obamy
[ 02-08-2008 ]
Amerykańskie media przestały oszczędzać kandydata na prezydenta z ramienia Demokratów. Eksperci twierdzą, że to oznacza koniec taryfy ulgowej dla senatora z Illinois.
czytaj więcej »
  
[ 21-07-2008 ]
Najpierw lekceważącym komentarzem zbył narzekania Amerykanów na złą sytuację gospodarczą, teraz podał się do dymisji. Mowa o głównym doradcy McCaina, kandydata na prezydenta USA, byłym senatorze Phil Grammie.
czytaj więcej »
  
[ 15-06-2008 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Pew Research Center, 53 proc. Polaków obdarza zaufaniem kandydata Demokratów na prezydenta USA Baracka Obamę. Jego konkurent, John McCain, zyskał poparcie tylko 37 proc. Polaków.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 30-01-2008 ]
Klaruje się sytuacja przedwyborcza w amerykańskiej Partii Republikańskiej. Wczorajsze prawybory tej partii w stanie Floryda pozwoliły na wyłonienie dwóch głównych pretendentów do prezydenckiej nominacji.
czytaj więcej »
  Na Florydzie prowadzi McCain
[ 28-01-2008 ]
Przed wtorkowymi prawyborami prezydenckimi na Florydzie John McCain o 3 punkty procentowe wyprzedza w sondażach swojego najważniejszego przeciwnika Mitta Romney'a.
czytaj więcej »
  Nowy kandydat na fotel prezydenta USA
Agnieszka Oleszczuk [ 01-03-2007 ]
Wpływowy senator republikański John McCain poinformował, że będzie ubiegał się o urząd prezydenta USA w wyborach w 2008 r.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl