Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Rosja znosi kolejne embargo               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Apel do Rosji o zniesienie embarga na warzywa
[ 01-07-2011 ]
Komisarz Unii Europejskiej ds. zdrowia John Dali w liście wysłanym do władz Rosji interweniuje o jak najszybsze zniesienie embarga na import europejskich warzyw. Dali wzywa do przestrzegania umowy podpisanej z Brukselą.
czytaj więcej »
  
[ 12-02-2008 ]
Marek Sawicki, minister rolnictwa w rządzie Tuska, przyznał dziś, że rosyjskie embargo na polskie produkty mięsne nie zostało jeszcze w pełni zniesione. Anna Fotyga z Kancelarii Prezydenta wskazywała niedawno, że embargo nadal obowiązuje, a jedynie kilka wskazanych przez Rosjan zakładów może eksportować swoje produkty.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 19-12-2007 ]
Już za kilka godzin w Kaliningradzie dojdzie do spotkania polskich i rosyjskich ekspertów weterynaryjnych. Konsultacje ekspertów powinny zakończyć się podpisaniem dwustronnej umowy zezwalającej na wznowienie eksportu polskiego mięsa na rynek rosyjski.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 12-12-2007 ]
Według pierwszych, nieoficjalnych wiadomości polsko-rosyjskie rozmowy na temat zniesienia embarga na eksport mięsa do Rosji przyniosły długo wyczekiwane rezultaty.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 05-12-2007 ]
Na najbliższy piątek, dokładnie na 13:20, zostało zaplanowane spotkanie ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego z szefem rosyjskiego MSZ Sergiejem Łagrowem. Do rozmów szefów dyplomacji Rosji i Polski dojdzie w Brukseli.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 22-05-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński w radiowej Jedynce powiedział, że zachowanie Unii Europejskiej wokół kwestii rosyjskiego embarga na polskie produkty wyraźnie pokazuje, że Polska polityka zagraniczna nie jest w opłakanym stanie.
czytaj więcej »
  
Natalia Krawczuk [ 21-05-2007 ]
Wladimir Putin zalecił rządowi przyspieszenie negocjacji z Unią Europejską w sprawie embarga na polskie mięso. Prezydent Rosji oznajmił, że sprawę należy odpolitycznić i zająć się nią profesjonalnie.
czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 20-05-2007 ]

Niemcy poszukują wyjścia z impasu w sprawie embarga Rosji na polskie mięso. Horst Seehofer - niemiecki minister rolnictwa, powiedział agencji dpa, że Polska jest gotowa zaakceptować rozwiązanie etapowe.

czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 22-04-2007 ]
Dwudniowe rozmowy unijnego komisarza ds. zdrowia Markosa Kyprianu z rosyjskim ministrem rolnictwa Aleksiejem Gordiejewem w Limassol na Cyprze zakończyły się fiaskiem. Rosja w sprawie embarga na polskie mięso nie zmieniła zdania,co gorsza, nie wygląda na to, aby miała je jeszcze zmienić.
czytaj więcej »
  
[ 02-04-2007 ]
Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) uznała, że konieczne jest przeprowadzenie przez rosyjskich i unijnych ekspertów ponownych inspekcji w polskich zakładach mięsnych.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl