Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Jeden z liderów Hamasu zginął w zamachu               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Catherine Ashton pojedzie do Strefy Gazy
Marcin Kijak [ 07-03-2010 ]
Wizyta szefowej dyplomacji UE ma na celu zwrócenie uwagi, że Unia Europejska jest zaangażowana w rozwiązywanie konfliktu między Izraelem a Palestyną. Catherine Ashton chce się przekonać, czy pomoc udzielana Gazie rządzonej przez Hamas przynosi jakiekolwiek efekty. W zeszłym roku Unia wsparła Gazę pomocą o wartości 400 milionów euro.
czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 16-01-2009 ]
Rzecznik izraelskiej rządu Mark Regew poinformował, że izraelska operacja w Strefie Gazy wkracza w końcowy etap. Ostateczne decyzje w tej sprawie mają być podjęte w piątek lub sobotę.
czytaj więcej »
  
Paulina Klejnowska [ 05-01-2009 ]
Po dziesięciu dniach od rozpoczęcia izraelskiej ofensywy w Strefie Gazy i dwóch dniach operacji lądowej, Hamas zgłasza gotowość do rozmów z Izraelem. W izraelskich atakach zginęło dotąd ponad 500 Palestyńczyków.
czytaj więcej »
  
[ 03-01-2009 ]
Izraelskie lotnictwo podczas nocnych nalotów na Strefę Gazy zaatakowało ponad 20 obiektów Hamasu – poinformował rzecznik izraelskiej armii.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 02-01-2009 ]
W ciągu ostatniego tygodnia 420 plestyńczykw zginęło w bombardowaniach Izraela na strafę gazy.Hamas chce ogłosić piątek "dniem gniewu" przeciw Izraelowi.
czytaj więcej »
  Izrael bombarduje islamski Uniwersytet i MSW
Paulina Klejnowska [ 29-12-2008 ]
W nocy z niedzieli na poniedziałek izraelskie siły zbombardowały laboratoria Uniwersytetu Islamskiego. Kilka godzin później celem izraelskich samolotów stało się ministerstwo spraw wewnętrznych w Strefie Gazy, co jest pierwszym w ciągu trzech dni atakiem na oficjalny budynek rządowy.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 19-12-2008 ]
19 grudnia o godzinie 5 rano czasu polskiego, zakończył się rozejm między Hamasem a Izraelem. Palestyńskie ugrupowanie Hamas już zapowiedziało wznowienie ataków na „syjonistycznego okupanta”.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
Wczorajszym rankiem na terytorium Izraela znowu spadły rakiety wystrzelone ze Strefy Gazy. Dosięgły one miasto Sderot, częsty cel terrorystycznych ostrzałów. Szef izraelskiej policji Micky Rosenfeld, potwierdzając doniesienia o zdarzeniu, poinformował, że nie przyniosło ono strat w ludziach i większych zniszczeń. Z informacji izraelskich służb medycznych wynika jednak, że drobne rany odniosło dwoje Izraelczyków.
czytaj więcej »
  Zawieszenie broni w Strefie Gazy
[ 20-06-2008 ]
Po wielu miesiącach walk przywódcy Izraela i palestyńskiej organizacji Hamas zgodzili się na zawieszenie broni w Strefie Gazy.
czytaj więcej »
  Izrael potwierdza rozejmu z Hamasem
Jakub Noch [ 18-06-2008 ]
Izrael potwierdził w środę zawarcie czasowego rozejmu z liderami terrorystycznej organizacji Hamas kontrolującej Strefę Gazy.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl