Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Rosja wrogiem silna               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Bartek Rymkiewicz [ 10-02-2007 ]

Prezydent Rosji bardzo negatywnie odniósł się do polityki pozostałych światowych, zachodnich potęg podczas pierwszego dnia 43. Konferencji Bezpieczeństwa w Monachium.

czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 20-01-2007 ]
Jak informuje dziennik "Times", brytyjska policja zidentyfikowała mężczyznę, który jej zdaniem otruł byłego rosyjskiego agenta Aleksandra Litwinienkę.
czytaj więcej »
  
Bartek Rymkiewicz [ 03-12-2006 ]
Korea Północna złożyła Rosji ofertę wyłączności na jej pokłady uranu w zamian za otwarte poparcie jej stanowiska w trakcie sześciostronnych rozmów na temat broni atomowej - poinformowała prasa japońska.
czytaj więcej »
  Rosja-Gazprom: raport
[ 16-11-2006 ]
Rosyjski koncern Gazprom oświadczył, że nie prowadzi żadnych rozmów na rzecz utworzenia kartelu gazowego. Oświadczenie Gazpromu jest odpowiedzią na tajny raport ekspertów NATO, którzy ostrzegli, że Rosja ma jednak takie zamiary. Raport opublikował we wtorek "The Financial Times".
czytaj więcej »
  
[ 31-10-2006 ]

Jak wyliczyła jedna z rosyjskich gazet, prezydent Rosji Władymir Putin, potrzebowałby najpierw 2 lat, by wysłuchać a potem ponad 12 lat, by odpowiedzieć na każde z ponad 2,3 miliona pytań, które napłynęły do redakcji programu „Bezpośrednia linia z prezydentem”. Programu, który corocznie gromadzi przed telewizorem miliony Rosjan czekających na to, co powie im prezydent. E-polityka przedstawia najciekawsze i najważniejsze fragmenty wypowiedzi W. Putina.

czytaj więcej »
  
[ 25-10-2006 ]
Ukraińska prasa zwraca uwagę, że przyjęcie Ukrainy do Światowej Organizacji Handlu może zostać opóźnione. Jej zdaniem, to tylko jeden z efektów wczorajszej wizyty rosyjskiego premiera Michaiła Fradkowa w Kijowie.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 24-10-2006 ]
Lech Kaczyński pojawił się na nieformalnym szczycie Unii w Finlandii. Było to pierwsze ale nie ostatnie zaskoczenie tego wieczora.
czytaj więcej »
  Ukraina-Rosja: cena gazu
[ 24-10-2006 ]

W przyszłym roku Ukraina będzie kupować od Rosji gaz za nie więcej niż 130 dolarów za tysiąc metrów sześciennych. Obowiązująca w przyszłym roku cena jest o 35 dolarów wyższa od obecnej.

czytaj więcej »
  
[ 22-10-2006 ]
Sekretarz stanu USA Condoleezza Rice spotkała się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem w jego rezydencji pod Moskwą.- poinformowała służba prasowa Kremla.
czytaj więcej »
  UE-Polska-szczyt-energetyka
[ 20-10-2006 ]
Polska kolejny raz upomniała się o unijną solidarność w energetyce. Współpraca energetyczna z Rosją będzie dziś najważniejszym tematem szczytu z udziałem przywódców 25 krajów w fińskim Lahti. Wczoraj, późnym wieczorem, Lech Kaczyński rozmawiał o tym z premierem Finlandii, Matti Vanhanenem.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl