Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Artykuły - Świat / Rosja wrogiem silna               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 17-10-2006 ]
Rosyjski Gazprom będzie sprzedawać gaz Korei Południowej. Dziś oba kraje zawarły porozumienie o współpracy w tej dziedzinie.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 09-10-2006 ]
Rosyjska policja już wie, jak wyglądał zabójca Anny Politkowskiej. Zabójca nie miał na twarzy maski, a na dłoniach rękawiczek. Wiadomo też, że na nagraniu z kamery w budynku widać wysokiego mężczyznę w ciemnym ubraniu i czapce bejsbolówce.
czytaj więcej »
  
[ 07-10-2006 ]
Władimir Putin zaapelował do Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, aby wpłynęła na - jak to określił - agresywne zachowanie Gruzji. Obwinia tamtejsze władze o obecny konflikt na linii Moskwa-Tbilisi i odrzucił międzynarodowe apele o zniesienie sankcji, które Rosja nałożyła na Gruzję.
czytaj więcej »
  
[ 05-10-2006 ]

Rosyjski Gazprom i holenderski koncern Gasunie podpisały memorandum dotyczące współpracy.

czytaj więcej »
  Moskwa: usztywnienie polityki rosyjskiej wobec Gruzji
[ 04-10-2006 ]
Moskwa kontynuuje usztywnianie polityki wobec Gruzji. Dzieje się tak mimo zwolnienia przez władze gruzińskie czterech rosyjskich oficerów zatrzymanych w ubiegłym tygodniu za szpiegostwo. W Moskwie odbyły się konsultacje prezydenta Władimira Putina z szefami klubów parlamentarnych w Dumie dotyczące Gruzji.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2006 ]
W Rosji nie będzie referendum w sprawie umożliwienia Władimirowi Putinowi udziału po raz trzeci w wyborach prezydenckich. Zgodnie z rosyjską konstytucją, jedna osoba może pełnić urząd prezydenta tylko przez dwie kadencje z rzędu.
czytaj więcej »
  Czego oczekuje Rosja od Ukrainy?
[ 26-09-2006 ]
Bezpośrednio po kolejnej, już drugiej wizycie w Brukseli w ciągu dwóch tygodni szef ukraińskiego rządu Wiktor Janukowycz udał się na spotkanie do Moskwy. Tego samego dnia o północy odbył rozmowę z Władimirem Putinem, a nazajutrz z rosyjskim premierem Machaiłem Fradkowym i szefem „Gazpromu” Aleksiejem Millerem. Jak nie trudno domyślić się głównym tematem rozmów była kwestia eksportu rosyjskiego gazu na Ukrainę.
czytaj więcej »
  Putin odejdzie z polityki w 2008 r.?
[ 10-09-2006 ]
W sobotę na spotkaniu z zagranicznymi ekspertami prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział, że w roku 2008, kiedy skończy się jego druga kadencja, odejdzie. Jednocześnie zapewnił, że swojemu następcy zwróci uwagę na palące problemy, którymi należy się zająć. Relację ze spotkania złożyli niektórzy uczestnicy.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2006 ]
Minister spraw zagranicznych Rosji Siergiej Ławrow przyjeżdża do Polski przygotować spotkanie prezydentów Kaczyńskiego i Putina - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".
czytaj więcej »
  
[ 10-07-2006 ]
Nikołaj Patruszew, szef rosyjskiej Federalnej Służby Bezpieczeństwa powiadomił o zlikwidowaniu w Inguszetii dowódcy czeczeńskich separatystów Szamila Basajewa i szeregu innych bojowników.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl