Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Komisja w sprawie NBP?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Posłanka Lena Dąbkowska-Cichocka nie jest już w klubie parlamentarnym Prawa i Sprawiedliwości. Zrezygnowała z członkostwa ze względu na wykluczenie z partii Elżbiety Jakubiak. Jej zdaniem zarówno sama decyzja, jak i sposób wykluczenia były niezrozumiałe i niesprawiedliwe.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 22-11-2010 ]
Platforma Obywatelska – 33,43 proc., prawie dziesięć punktów mniej Prawo i Sprawiedliwość, następnie SLD z przekroczonym progiem 15 proc, i PSL – 13,32 proc. – to najnowsze wyniki wyborów podane przez Państwową Komisję Wyborczą po przeliczeniu 66 proc. protokołów.
czytaj więcej »
  Kolejni politycy odeszli z PiS
[ 20-11-2010 ]
Na początku tygodnia Adam Bielan, Paweł Poncyljusz oraz Michał Kamiński dołączyli do stowarzyszenia Polska Jest Najważniejsza, które czeka na rejestrację w sądzie.
czytaj więcej »
  Problemy PiS to bajeczki
Arkadiusz Caryk [ 15-11-2010 ]

- To są bajeczki, PiS miał nie takie problemy – takimi słowami w rozmowie z Polsat News opisuje obecną sytuację w Prawie i Sprawiedliwości Ryszard Czarnecki, bagatelizując jednocześnie odejście Joanny Kluzik-Rostkowskiej. Polityk nie widzi także problemu w tym, że partię mogliby opuścić także inni jej członkowie.

czytaj więcej »
  Wzrasta poparcie dla PO, maleje dla PiS
[ 14-11-2010 ]
Jeżeli wybory samorządowe odbywały się dziś, PO mogłaby otrzymać 38,7 proc. głosów; PiS zaś mógłby liczyć na poparcie 20,9 proc. Polaków – wychodzi z sondażu Homo Homini dla Polskiego Radia. W porównaniu z ubiegłym tygodniem poparcie dla PO zwiększyło się o 1,6 proc., dla PiS natomiast spadło o 2,1 proc.
czytaj więcej »
  Poparcie dla PiS mocno spada
Izabella Antkiewicz [ 13-11-2010 ]
Jak wynika z najnowszego sondażu Instytutu Badania Opinii "Homo Homini" dla Polsat News, gdyby wybory parlamentarne odbyły się 14 listopada PO mogłaby liczyć na 39,5 proc. głosów, PiS na 16,3 proc., SLD na 15,1 proc., a PSL na 8,3 proc.
czytaj więcej »
  Wzrasta poparcie dla PO
[ 30-10-2010 ]
Według najnowszego badania opinii wyborców, Platforma Obywatelska zyskuje kolejnych zwolenników
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 28-10-2010 ]
W czwartek odbędzie się pogrzeb zastrzelonego przed tygodniem Marka Rosiaka. W żałobnej uroczystości wezmą udział m.in.: prezydent Bronisław Komorowski, prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński i szefowie klubów parlamentarnych.
czytaj więcej »
  Poparcie PiS spada
Izabella Antkiewicz [ 16-10-2010 ]
Jak wynika z sondażu TNS OBOP, gdyby wybory parlamentarne odbyły się już teraz, w pierwszej połowie października, PiS uzyskałby zaledwie 26% głosów. Na największe poparcie mogłoby liczyć PO – aż 46% wyborców głosowałoby właśnie na tą partię. SLD miałoby poparcie 13%, a PSL z poparciem zaledwie 4% ulokowałaby się poniżej progu wyborczego.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 16-10-2010 ]
Posłowie PiS chcą, aby razem z listopadowymi wyborami samorządowymi odbyło się referendum dotyczące propozycji rządu o włączeniu Lasów Państwowych do jednostek sektora finansów.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl