Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Sikorski w notowaniach nadal przoduje przed Tuskiem               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-09-2008 ]
Nie będzie zapowiadanej na listopad rekonstrukcji rządu. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", Donald Tusk nie chce dymisjonować swoich ministrów w pierwszą rocznicę powołania rządu. Rekonstrukcja rządu zapowiadana jest na marzec przyszłego roku.
czytaj więcej »
  
[ 05-09-2008 ]
Jan Rokita został publicystą "Dziennika". Dziś w czołowej kolumnie gazety widnieje jego analiza obecnej władzy. Polityk pisze przede wszystkim o poczynaniach premiera, które - jego zdaniem - są podporządkowane nadrzędnemu celowi: utrzymaniu, powiększaniu i potwierdzaniu politycznej hegemonii.
czytaj więcej »
  
[ 02-08-2008 ]
Rząd Donalda Tuska, podczas negocjacji w sprawie umieszczenia w Polsce tarczy antyrakietowej, domaga się od Amerykanów deklaracji, że pokryją koszty szkód spowodowanych użyciem pocisków - informuje "Dziennik".
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 31-07-2008 ]
W połowie lipca miało odbyć się spotkanie prezydenta i szefa MSZ, dotyczące wycieku z ich wcześniejszej rozmowy. Do spotkania nie doszło. Według prezydenckiego ministra Macieja Łopińskiego, Sikorski wyjaśnił mu telefonicznie, że premier nie wyraził zgody na to spotkanie. Tusk zaprzecza, że wydawał jakikolwiek zakaz w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 23-07-2008 ]
O ile bez większych zmian utrzymują się notowania PO, o tyle premier Donald Tusk nie może być równie zadowolony z oceny pracy jego gabinetu. Według najnowszych badań GfK Polonia dla dziennika „Rzeczpospolita”, z pracy rządu PO-PSL niezadowolonych jest aż 59 proc. respondentów – o 9 proc. więcej niż przed miesiącem.
czytaj więcej »
  
[ 04-07-2008 ]
Wczoraj w kancelarii premiera odbyły się wielogodzinne narady szefa rządu z ministrami odpowiedzialnymi za negocjację w sprawie tarczy antyrakietowej. Ponadto, premier Donald Tusk przeprowadził 40-minutową rozmowę z wiceprezydentem USA Dickiem Cheneyem. Amerykańska oferta nie zadowoliła polskiego rządu.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2008 ]
Jak wynika z sondażu SMG/KRC dla TVP Info, najlepszym ministrem rządu Donalda Tuska jest szef MSZ Radosław Sikorski, a najgorszym – minister edukacji Katarzyna Hall.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 24-05-2008 ]
Jak wynika z sondażu GfK Polonia zrealizowanego na zlecenie „Rzeczpospolitej”, 63 procent Polaków uważa, że ministrowie w rządzie Donalda Tuska powinni zostać zmienieni, przeciwnego zdania jest 22 procent badanych.
czytaj więcej »
  
[ 23-05-2008 ]
„Dziennik” dowiedział się, że premier zapowiedział swoim ministrom, iż w sierpniu nie będzie rekonstrukcji jego gabinetu. Deklaracja ta jest tym bardziej zaskakująca, gdyż niedawno premier sam zapowiadał kilka dymisji w lecie.
czytaj więcej »
  
[ 21-05-2008 ]
Jarosław Kaczyński skrytykował gabinet Donalda Tuska za pierwsze pół roku rządów. Były premier największe zarzuty ma do bierności obecnych ministrów, co, jego zdaniem, wpływa negatywnie na pracę całego Sejmu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl