Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / USA zniosło część sankcji nałożonych na Kubę               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-11-2008 ]
Kandydat na prezydenta USA Barack Obama po raz pierwszy podczas kampanii wyborczej stracił nad sobą panowanie. Przyczynili się do tego natarczywi dziennikarze, w tym polski kamerzysta. 
czytaj więcej »
  
[ 01-11-2008 ]
Przewaga Baracka Obamy nad Johnem McCainem w wyścigu o fotel prezydenta USA zmniejszyła się do 5 proc. - podała agencja Reuters, powołując się na wspólny sondaż Reuters/C-SPAN/Zogby.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 30-10-2008 ]
Sztab wyborczy Baracka Obamy wykupił 30 minut w porze największej oglądalności w siedmiu stacjach telewizyjnych, by zaprezentować nową reklamówkę wyborczą swojego kandydata.
czytaj więcej »
  
[ 25-10-2008 ]
Według najnowszych sondaży Barack Obama ma ok. 10-12 proc. przewagi nad Johnem McCainem w wyścigu o fotel prezydenta USA. Czarnoskóry senator z Illinois jeszcze większym poparciem niż w USA cieszy się w Afryce, m.in. w Kenii.
czytaj więcej »
  Walka w USA. McCain: Obama to socjalista
Aleksandra Nowak [ 19-10-2008 ]
John McCain, kandydat na prezydenta USA z ramienia republikanów oskarża Baracka Obamę o wspieranie "ekonomii socjalistycznej", czego przejawem na być popieranie przez demokratę obniżenia podatków i kredytów. McCain uważa, że taka polityka utrudnia, a nie stwarza bogactwa.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2008 ]
Z najnowszych przedwyborczych sondaży w USA wynika, że Barack Obama, kandydat Demokratów na prezydenta, nadal utrzymuje kilkuprocentową przewagę nad jego rywalem senatorem Johnem McCainem.
czytaj więcej »
  
[ 01-10-2008 ]
Barack Obama - kandydat Demokratów na prezydenta USA - nadal wyprzedza swojego rywala Republikanina Johna McCaina. Według najnowszego sondażu, jaki podały wczoraj telewizja ABC News i dziennik "The Washington Post", na Obamę jest skłonne głosować 50 procent społeczeństwa, a na McCaina - 46.
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2008 ]
W USA odbyła się pierwsza debata telewizyjna kandydatów na prezydenta. John McCain i Barack Obama dyskutowali na temat gospodarki i polityki zagranicznej.
czytaj więcej »
  
[ 13-09-2008 ]
Demokraci przygotowali reklamówkę wyborczą, w której przedstawiają Johna McCaina jako człowieka nieprzystosowanego do obecnej rzeczywistości.
czytaj więcej »
  
[ 25-08-2008 ]
Dziś w Denver rozpocznie się konwencja Partii Demokratycznej. Będzie to wydarzenie historyczne, gdyż po raz pierwszy nominację w wyborach prezydenckich odbierze na niej czarnoskóry kandydat – Barack Obama.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl