Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szczyt w Pradze bez Łukaszenki?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Szczyt Grupy Wyszehradzkiej
[ 18-06-2007 ]
Premier Jarosław Kaczyński przybył do Bratysławy, gdzie uczestniczy w szczycie szefów rządów państw Grupy Wyszehradzkiej. Dyskusje będą się toczyć  m.in. wokół traktatu konstytucyjnego UE.
czytaj więcej »
  
[ 17-06-2007 ]
Po artykule zamieszczonym w niemieckiej gazecie „Der Spiegel”, który oskarżał polskie władze o wrogie nastawienie w stosunku do Niemców, przyszedł czas na kolejny komentarz, tym razem opublikowany w niemieckim tygodniku "Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung”.
czytaj więcej »
  Szczyt G8: Nieoczekiwane zwroty akcji
[ 08-06-2007 ]
Wczorajsze spotkanie najbogatszych państw na szczycie w Heiligendamm zaowocowało przede wszystkim niespodziewaną propozycją Putina i równie niespodziewaną zgodą Busha na walkę z globalnym ociepleniem.
czytaj więcej »
  
[ 07-06-2007 ]

Dzisiaj, podczas pierwszej nocy po rozpoczęcie szczytu G8 w  Hailigendamm, było stosunkowo spokojnie, mimo że w ciągu ostatnich kilku dniach trwały tam zamieszki i rozruchy.

czytaj więcej »
  Szczyt G8: Putin grozi Europie
[ 06-06-2007 ]
Na kilka godzin przed szczytem państw grupy G8 Władimir Putin zapowiedział, że jest zmuszony skierować rakiety z głowicami atomowymi na Europę Zachodnią i Środkową. – poinformował niemiecki dziennik "Frankfurter Allgemeine Zeitung".
czytaj więcej »
  
[ 04-06-2007 ]
George W. Bush rozpoczyna dziś swoją podróż po Europie od wizyty w Czechach. W piątek wyląduje też w Gdańsku. Chciał, aby na lotnisku spotkał go Lech Wałęsa, który jest patronem miejscowego portu lotniczego. Jednak amerykańskiego  prezydenta w Gdańsku powita Lech Kaczyński z małżonką - donosi „Dziennik”.
czytaj więcej »
  
Natalia Krawczuk [ 28-05-2007 ]
To właśnie wśród emerytów i ludzi starszych białoruski prezydent cieszy sie największą popularnością, jednak nie obawia się utraty ich poparcia. „Emeryci mnie nie zdradzili i nie zdradzą” – tak skomentował przyjęcie ustawy przez parlament.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2007 ]
Prezydent Rosji Władimir Putin oznajmił, że szczyt Rosja-UE, który miał miejsce w Wołżskim Utiosie koło Samary nie zmienił nic w kwestii embarga na polskie mięso - „Nie udało się osiągnąć porozumienia”.
czytaj więcej »
  
[ 18-05-2007 ]
Minister spraw zagranicznych, Anna Fotyga skrytykowała postawę Rosji wobec embarga. Uważa, że jest to „pewnego rodzaju wypowiedzenie wojny”. Odpowiedzi na te zarzuty doczekamy się zapewne po zakończeniu szczytu Rosja-UE.
czytaj więcej »
  
[ 12-04-2007 ]
Prezydent Białorusi skrytykował Rosję za podwyżki cen surowców energetycznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl