Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szczyt w Pradze bez Łukaszenki?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 07-11-2006 ]
89 rocznica Rewolucji Październikowej jest obchodzona uroczyście na Białorusi. To jedyny kraj w Europie, gdzie jest to nadal święto państwowe i dzień wolny od pracy.
czytaj więcej »
  
[ 05-11-2006 ]
Współpracownik Andżeliki Borys, szef grodzieńskiego oddziału Związku Polaków na Białorusi Mieczysław Jaśkiewicz został aresztowany za udział w bójce. Jaśkiewicz w rozmowie telefonicznej z Andrzejem Poczobutem uznał te działania za prowokację.
czytaj więcej »
  Perspektywy rozwoju przygranicznej Polski wschodniej
Piotr Tarasiuk [ 31-10-2006 ]

W nowym okresie funkcjonowania budżetu Wspólnot Europejskich na lata 2007-2013 jeszcze bardziej zwiększą się możliwości rozwojowe Polski wschodniej, a to dzięki nowym programom, z których teoretycznie będą mogły uzyskać finansowanie inwestycje w tym regionie. Obszary te są jednocześnie obszarami transgranicznymi Unii Europejskiej, a jak na razie postrzegane są przez pryzmat peryferyjności i nic w tym dziwnego, choćby z uwagi na poziom rozwoju gospodarczego. Aby jednak nie zmarnować szansy już teraz trzeba wypracować i zająć odpowiednie stanowisko, żeby być gotowym na czas.

czytaj więcej »
  Szczyt Ukraina-UE w Helsinkach
j. uchto [ 27-10-2006 ]
Dzisiaj odbędzie się w Helsinkach szczyt Ukraina-Unia Europejska. Oczekuje się, że zostanie podjęta kwestia nowej umowy o stosunkach między Brukselą a Kijowem, zastępującej obecną, która wygasa w 2007 r.
czytaj więcej »
  
[ 12-10-2006 ]
Unia Europejska nie nałoży na razie sankcji ekonomicznych na Białoruś. Zapowiadana na dziś decyzja w tej sprawie została odłożona. 
czytaj więcej »
  
Jakub Kufel [ 11-10-2006 ]
Podczas spotkania Władimira Putina i Angeli Merkel w Dreźnie, prezydent Rosji wyraził nadzieje na to, że w zamian za partnerstwo energetyczne, Niemcy będą rzecznikiem Rosji w Unii Europejskiej. Porozumienie tych dwóch państw może okazać się groźne dla krajów, które są uzależnione od dostaw gazu ze wschodu.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2006 ]
Unia Europejska przygotowuje kolejne sankcje, które mają uderzyć w działaczy białoruskiego reżimu. Dyplomaci w Brukseli przyznają nieoficjalnie, że chodzi między innymi o rozszerzenie listy osób niepożądanych we Wspólnocie.
czytaj więcej »
  
[ 12-09-2006 ]
Sąd Najwyższy Białorusi odmówił rozpatrzenia skargi grupy obywateli na niedemokratyczność marcowych wyborów prezydenckich. Tym samym prezydent Aleksander Łukaszenka może spokojnie pełnić swoje obowiązki trzecią kadencję.
czytaj więcej »
  
jb / MSZ [ 10-08-2006 ]
Ministerstwo Spraw Zagranicznych wydało dziś dwa oficjalne oświadczenia. Jedno dotyczy pomocy humanitarnej dla Libanu, drugie potępia skazanie białoruskich opozycjonistów. Publikujemy oba teksty.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2006 ]
Na Białorusi nasilają się antyrosyjskie nastroje. Pisze o tym niezależny miński tygodnik "Swobodnyje Nowosti Plus". Pismo powołuje się na wyniki badań socjologicznych.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl