Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szczyt w Pradze bez Łukaszenki?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
j. uchto [ 23-03-2006 ]
Dziennik "Sowietskaja Biełorussija" napisał, że protesty w Mińsku są "dyrygowane z Warszawy". O finansowanie ich oskarżył organizacje pozarządowe, rozdzielające pieniądze z USA i "niektórych państw Unii Europejskiej".
czytaj więcej »
  
[ 22-03-2006 ]

„Oczywiście, że się boję. Obawiam się o siebie i moją przyszłość. Stopniowo ten strach przeradza się w strach o mój naród i jego przyszłość”.

 

czytaj więcej »
  
AZ [ 22-03-2006 ]
Poseł Prawa i Sprawiedliwości, który został wczoraj zatrzymany na Białorusi przez tamtejsze służby za udział w nielegalnej demonstracji, wrócił już szczęśliwie do kraju. Jagielle groziła rozprawa sądowa i areszt.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2006 ]
Poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Jagiełło został zatrzymany przez Białoruską służbę bezpieczeństwa za udział w niesankcjonowanym wiecu. Poniformowała nieoficjalnie TVN 24.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2006 ]
Amerykańskie władzy nie uznały wyniku wyborów prezydenckich na Białorusi i ostrzegły tamtejsze władze przed stosowaniem przemocy wobec opozycji i demonstrantom w Mińsku. Amerykanie poparli również postulat przeprowadzenia ponownych wyborów.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2006 ]

Wybory na Białorusi były niedemokratyczne – jednym głosem mówi Zachód. Z kolei Rosja, zarówno w oficjalnym komunikacie Ministerstwa Spraw Zagranicznych jak i poprzez swoich obserwatorów stwierdziła, że wybory odbyły się zgodnie z przyjętymi zasadami. Powstaje pytanie zgodnie z jakimi zasadami? W każdym wypadku stanowisko państw Zachodu i Rosji jest odmienne, co zresztą przewidywali komentatorzy jeszcze przed wyborami. Podobna rozbieżność miała miejsce również dwa lata temu, podczas „pomarańczowej rewolucji” na Ukrainie.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-03-2006 ]
Unijna komisarz ds. stosunków zewnętrznych Benita Ferrero-Waldner powiedziała w poniedziałek, że otwarta jest możliwość wprowadzenia sankcji UE przeciwko Białorusi, w tym rozszerzenie listy przedstawicieli władz objętych zakazem wjazdu do Unii, w związku z łamaniem zasad demokratycznych podczas niedzielnych wyborów prezydenckich.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 20-03-2006 ]
Kandydat sił demokratycznych na prezydenta Białorusi Alaksandr Milinkiewicz oświadczył, że opozycja nie uznaje niedzielnych wyborów i będzie się domagała ich powtórzenia. Wezwał kraje demokratyczne, by także uznały ich nieprawomocność.
czytaj więcej »
  
AZ [ 20-03-2006 ]
Według ostatecznych oficjalnych wyników wyborów na Białorusi, Aleksander Łukaszenka pozostał prezydentem zdobywając 82,6 procent głosów. Główny kandydat opozycji Aleksander Milinkiewicz zdobył 6% poparcia.
czytaj więcej »
  
AZ [ 19-03-2006 ]
Na Aleksandra Łukaszenkę miało głosować przeszło 84 procent biorących udział w dzisiejszych wyborach prezydenckich, natomiast na głównego kandydata opozycji Aleksandra Milinkiewicza jedynie 3%. To wstępne sondażowe wyniki elekcji na Białorusi.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 12 13 14 15 16 17 18 19  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl