Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szczyt w Pradze bez Łukaszenki?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 21-12-2008 ]
Z ustaleń serwisu internetowego tvp.info wynika, że senatorowie Platformy Obywatelskiej na ostatnią chwilę usunęli z budżetu zapis gwarantujący Telewizji Biełsat 18 mln zł. Zrobili to na osobistą prośbę szefa MSZ Radosława Sikorskiego. – Miejmy nadzieję, że nie jest to element nowej strategii wobec reżimu Łukaszenki – komentuje tę decyzję poseł PiS Paweł Kowal.
czytaj więcej »
  Ustawa ograniczy wyjazdy prezydenta na szczyty?
[ 08-12-2008 ]
Jak donosi "Gazeta Wyborcza", Platforma Obywatelska pracuje nad projektem ustawy, która może znacznie ograniczyć prezydentowi Kaczyńskiemu z udziały w szczytach Unii Europejskiej.
czytaj więcej »
  
[ 04-12-2008 ]
Jak dowiedział się nieoficjalnie portal tvp.info, choć Kancelaria Prezydenta prosiła, w dalszym ciągu nie otrzymała rządowych materiałów dotyczących spraw klimatycznych, dlatego sama przygotowuje Lecha Kaczyńskiego do najbliższego szczytu Unii Europejskiej, a materiały czerpie m.in. z… Internetu.
czytaj więcej »
  
[ 04-11-2008 ]
Biuro prasowe Ministerstwa Finansów poinformowało, że do resortu dotarło zaproszenie dla ministra Rostowskiego od prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 02-11-2008 ]
By uczcić pamięć ofiar czystek stalinowskich, około tysiąca osób wzięło udział w marszu w Mińsku, stolicy Białorusi.
czytaj więcej »
  Zadyma w piaskownicy
[ 01-11-2008 ]

- Brat miał rację. Środowisko, które dziś rządzi Polską, wychowało się na podwórku - takie oto słowa padły podobno z ust prezydenta Lecha Kaczyńskiego pod adresem polskiego premiera, przed wylotem na szczyt Unii Europejskiej. To tylko fragment dialogu (monologu?) wychwycony i przekazany masom czytelników przez sprytnych reporterów „Gazety Wyborczej”.

czytaj więcej »
  
Karol Schwann [ 31-10-2008 ]
Kancelaria Prezydenta uregulowała już opiewający na 150 tys złotych rachunek za wyczarterowanie samolotu, którym prezydent udał się do Brukseli.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 17-10-2008 ]
Okazuje się, że to nie koniec sporów związanych z unijnym szczytem w Brukseli. Nierozwiązaną kwestią pozostaje pytanie kto powinien zapłacić firmie LOT za czarter Lecha Kaczyńskiego do Brukseli.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Obrycka [ 16-10-2008 ]
Kanclerz Niemiec Angela Merkel ogłosiła na szczycie UE w Brukseli, że szefowie państw i rządów zgadzają się, aby porozumienie w sprawie pakietu klimatyczno-energetycznego zostało zawarte w grudniu. Gwarancja podjęcia jednomyślnej decyzji w tej sprawie usatysfakcjonowała uczestników brukselskiego szczytu, także Polskę.
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 16-10-2008 ]
W opinii Polaków, spór o wyjazd do Brukseli wygrał prezydent. Mimo licznych przeszkód Lech Kaczyński przyleciał na szczyt UE. Polacy uważają, iż odmawiając prezydentowi samolotu premier postąpił niesłusznie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl