Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szczyt w Pradze bez Łukaszenki?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Szczyt europejski razem z USA?
[ 13-10-2008 ]
Na spotkaniu w Paryżu głowy państw strefy euro ustaliły, że zamiast przejmowania złych długów banków w Europie, rządy chcą je dokapitalizować i gwarantować pożyczki międzybankowe, ale także, że w sprawie światowego kryzysu finansowego przydałby się szczyt Europy wraz z USA.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2008 ]
Z powodu choroby jednego z pilotów, na szczyt UE w Brukseli może jechać tylko jedna delegacja. Najprawdopodobniej będzie to ekipa rządowa, na czele z premierem Tuskiem.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 10-10-2008 ]
„Dojdzie tu do poważnej kompromitacji Polski za granicą” – tak skomentował pomysł pojawienia się prezydenta na przyszłotygodniowym szczycie Unii Europejskiej w Brukseli Zbigniew Chlebowski.
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2008 ]
Jak poinformował Paweł Borodin, sekretarz Państwa Związkowego Białorusi i Rosji (ZBiR), 2 listopada ma zostać podpisana umowa dająca podstawę dla budowy regionalnego systemu przeciwrakietowego. Zapewne to odpowiedź Wschodu na budowę amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Polsce i Czechach.
czytaj więcej »
  
[ 08-10-2008 ]
Dziś prezydent Lech Kaczyński przyjął na spotkaniu szefową Związku Polaków na Białorusi Andżelikę Borys. Dał do zrozumienia, że popiera jej działania i zapewnił, że chce poprawy stosunków z Białorusią, ale nie na warunkach reżimu Łukaszenki.
czytaj więcej »
  
[ 29-09-2008 ]
Żaden przedstawiciel Zjednoczonych Sił Demokratycznych nie wywalczył sobie miejsce w białoruskim parlamencie – wynika po podliczeniu głosów w 100 ze 110 zarejestrowanych okręgów wyborczych na Białorusi. Członkowie opozycji twierdzą, że wybory były sfałszowane.
czytaj więcej »
  
[ 23-09-2008 ]
We wtorek na Białorusi rozpoczęło się przedterminowe głosowanie w wyborach parlamentarnych. Właściwe wybory odbędą się w najbliższą niedzielę.
czytaj więcej »
  
[ 12-09-2008 ]
Szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski uda się dzisiaj na Białoruś na spotkanie z szefem białoruskiego MSZ Siarhiejem Martynauem. Spotkanie ma odbyć się w miejscowości Wiskule w pobliżu Brześcia.
czytaj więcej »
  
[ 08-09-2008 ]
Jak ustalił portal tvp.info, w mińskich zakładach Jakowlewa od ponad roku znajdują się dwa polskie rządowe samoloty. Białoruskie służby specjalne twierdzą, że podczas remontu maszyn doszło do próby zamontowania w nich… podrabianych części. Eksperci mówią, że sprawa może mieć podłoże polityczne i drugie dno.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 02-09-2008 ]
Rosja wyraziła swoje zadowolenia z wyników odbytego szczytu z Unią Europejską.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl