Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Szczyt w Pradze bez Łukaszenki?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Karol Schwann [ 29-08-2008 ]
Na szczycie UE będziemy mówić jednym głosem - zapewnił premier Donald Tusk po spotkaniu z prezydentem Lechem Kaczyńskim.
czytaj więcej »
  
[ 28-08-2008 ]
Jak donosi dzisiejszy „Dziennik”, na najbliższy unijny szczyt Lech Kaczyński został zaproszony przez prezydenta Francji Nicolasa Sarkozy’ego. Polskę będą więc na nim reprezentować i prezydent i premier.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 20-08-2008 ]
Wczoraj w czarnomorskim kurorcie Soczi doszło do wstępnego porozumienia między przywódcami Rosji i Białorusi o rozpoczęciu starań dążących do stworzenia wspólnego systemu obrony powietrznej. Wschodni sąsiedzi Polski nie ukrywają nawet, że ma to być odpowiedź na budowę na naszym terytorium amerykańskiej tarczy antyrakietowej.
czytaj więcej »
  
[ 05-08-2008 ]
Były prezydent Polski Lech Wałęsa zamierza podjąć się mediacji między Aleksandrem Łukaszenką a opozycją dla przywrócenia demokracji i rządów prawa na Białorusi.
czytaj więcej »
  
[ 19-07-2008 ]
Nadawana na Białorusi dzięki TVP telewizja Biełsat zwiększy wkrótce swój zasięg. Wszystko za sprawą przejścia na nadawanie z nowej satelity. Jedyna niezależna telewizja na Białorusi powiększy przez to grono widzów.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 26-06-2008 ]
"Partie polityczne planują zwrócić się do rządów państw UE i USA z apelem o włączenie do spisu osób z zakazem wjazdu na ich terytorium tych deputowanych białoruskiego parlamentu, którzy głosowali za ustawą o środkach masowej informacji, likwidującą ostatnią możliwość pracy dla niezależnych dziennikarzy" - powiedział przywódca Zjednoczonej Partii Obywatelskiej, Anatol Labiedźka.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 22-06-2008 ]
Następca Władimira Putina na stanowisku prezydenta Federacji Rosyjskiej, Dymitr Miedwiediew, został hucznie przyjęty przez Białorusinów podczas swej pierwszej oficjalnej wizyty w tym kraju.
czytaj więcej »
  Szczyt w Rydze bez Merkel i Putina
[ 02-06-2008 ]
Jutro i w środę w Rydze odbędzie się posiedzenie Rady Państw Morza Bałtyckiego. Udziału w nim nie weźmie Władimir Putin. "Niezawisimaja Gazieta" poinformowała, że Rosję reprezentować będzie wicepremier Igor Szuwałow.
czytaj więcej »
  
[ 17-05-2008 ]
Jak donosi agencja Informacyjne Finansowe Nowosti, białoruscy eksperci wskazali trzy lokalizacje dla budowy elektrowni atomowej. Reaktory jądrowe mogą zostać zbudowane w rodzinnych stronach Aleksandra Łukaszenki.
czytaj więcej »
  
[ 30-04-2008 ]
Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski poinformował, że Rada Północnoatlantycka powierzyła Polsce organizację przyszłorocznego szczytu Sojuszu. Spotkanie odbędzie się w marcu w Krakowie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl