Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Korupcja w życiu Polaków               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-09-2007 ]
Niemal połowa Polaków negatywnie ocenia rząd Jarosława Kaczyńskiego, wynika z sondażu przeprowadzonego przez CBOS przed samorozwiązaniem Sejmu.
czytaj więcej »
  
[ 06-01-2012 ]
W katowickiej prokuraturze apelacyjnej po raz drugi, tym razem na własne życzenie, zeznawał Gromosław Czempiński. On i pięć innych osób jest podejrzanych o korupcję przy prywatyzacji STOEN.
czytaj więcej »
  
[ 09-12-2011 ]
Warszawska prokuratura, chce zbadać czy w PZPN doszło do korupcji, w związku z czym zapowiada przesłuchanie całego kierownictwa.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 26-05-2011 ]
Gabinet Donalda Tuska ma alternatywny plan cięć w administracji. Tym razem, aby zwolnić 20 tys. urzędników rząd nie będzie potrzebował specustawy.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 25-02-2010 ]
Ranking nadal otwiera Radosław Sikorski gwarantując sobie blisko trzy piąte badanych przez CBOS. Na kolejnych dwóch miejscach znajdują się premier Donald Tusk i marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staudt [ 13-02-2010 ]
Jak pokazał najnowszy sondaż CBOS-u, przeprowadzony w dniach 4-10 lutego na liczącej 1021 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski, Platforma nie traci na poparciu. Chęć głosowania na PO zadeklarowało 43 proc. Polaków. Spada natomiast poparcie dla PiS.
czytaj więcej »
  
[ 18-01-2010 ]
Niedawno uchwalona przez Sejm tzw. ustawa hazardowa może przynieść Polsce sporo kłopotów. Polska Izba Gospodarcza Producentów i Operatorów Urządzeń Rozrywkowych zgłosiła bowiem skargę do Komisji Europejskiej, w której oskarżyła Polskę o naruszenie unijnego prawa.
czytaj więcej »
  
[ 06-12-2009 ]
Tygodnik "Wprost" podaje, iż wkrótce z rządu odejdzie minister środowiska Maciej Nowicki. Z ogłoszeniem tej informacji, premier ma czekać do zakończenia konferencji klimatycznej w Kopenhadze.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2009 ]
Zdaniem Pawła Grasia, premier już wybrał kandydatów na wakujące stanowiska w rządzie. Oficjalna prezentacja nowych członków gabinetu Donalda Tuska nastąpi jednak dopiero we wtorek.
czytaj więcej »
  
[ 07-10-2009 ]
Dziś wznowiono przesłuchanie Beaty Sawickiej. Była posłanka PO nie wytrzymała napięcia i rozpłakała się podczas poniedziałkowego przesłuchania. Sąd podjął decyzję o przesunięciu składania przez nią zeznań na dzisiaj.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl