Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Milinkiewicz: opozycja nie uznaje niedzielnych wyborów               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-12-2010 ]
Od godziny 7 polskiego czasu otwarte są lokale wyborcze na Białorusi. O czwartą kadencję ubiega się Aleksandr Łukaszenka. Komentatorzy oceniają że wygra je pierwsze turze.
czytaj więcej »
  
[ 22-09-2008 ]
Na Białorusi doszło do porozumienia w wyniku którego ugrupowania opozycyjne uniknęły rozłamu i uzgodniły, że nie będą bojkotować wyborów parlamentarnych, które odbędą się 28 września.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2007 ]

Przywódca białoruskiej opozycji Alaksandr Milinkiewicz w wywiadzie dla dziennika „Nasza Niwa” powiedział, że w opozycyjnej koalicji trwają wewnętrzne walki. Dodał również, że przedstawiciele poszczególnych ugrupowań po wyborach zamierzali odsunąć go od władzy.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 15-01-2007 ]
Komisja Europejska skrytykowała zakończone w niedzielę wybory lokalne na Białorusi, określając je jako "niedemokratyczne" i ubolewając, że nie dały Białorusinom rzeczywistego prawa wyboru kandydatów.
czytaj więcej »
  
[ 09-11-2006 ]
Białoruska opozycja ogłosiła rozpoczęcie kampanii informacyjnej pod hasłem „Otwórz oczy”. Opozycja deklaruje, że chce uświadomić ludziom ja naprawdę wygląda sytuacja w kraju, zmusić ich do myślenia i dokonania prawidłowego wyboru.
czytaj więcej »
  
AZ [ 27-04-2006 ]
Anonimowi oficerowie białoruskiego KGB w liście do opozycji napisali, że Aleksandr Lukaszenko w marcowych wyborach zdobył faktycznie nie przeszło 80, a niecałe 50 procent głosów. Oznaczałoby to, że nie wygrał w pierwszej turze. Treść listu działacze opozycji przekazali Gazecie Wyborczej.
czytaj więcej »
  
[ 26-04-2006 ]

Z liderem białoruskiej opozycji demokratycznej Alaksandrem Milinkiewiczem przeprowadzono w środę rozmowę w prokuraturze miejskiej Mińska przed planowaną na wieczór demonstracją w 20. rocznicę katastrofy w Czarnobylu.

czytaj więcej »
  
AZ [ 25-03-2006 ]
Co najmniej trzy osoby, w tym jedna ciężko, zostały ranne podczas dzisiejszej demonstracji opozycji w Mińsku. Według opinii niektórych świadków, dwie osoby zostały zabite, natomiast władze białoruskie mówią o jednej przewiezionej do szpitala, a ośmiu milicjantów zostało rannych.
czytaj więcej »
  
[ 25-03-2006 ]

Ottawska gazeta The Ottawa Citizen przedrukowała 10 marca artykuł Jeremy Page z The London Times pod tytułem „Strach zawładnął Białorusią w przededniu wyborów”. W tym miejscu przypominają mi się słowa Papieża Jana Pawła II do narodu polskiego. Powiedział on: „NIE LĘKAJCIE SIĘ”. Te słowa miały ogromny wydźwięk i według licznych analityków im można zawdzięczać zwycięstwo Solidarności nad nieludzkim reżimem.

czytaj więcej »
  
AZ [ 24-03-2006 ]
Niepełnoletni uczestnicy wczorajszego wiecu opozycji białoruskiej w Mińsku, którzy zostali zatrzymani przez tamtejszy specnaz w nocy, SA już wypuszczani na wolność. Natomiast wobec dorosłych rozpoczynają się rozprawy sądowe przeprowadzane na terenie aresztu.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl