Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Powtórne przesłuchanie Engelkinga przez komisją               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 10-11-2006 ]
Komisja Parlamentu Europejskiego ds. domniemanych więzień i Lotów CIA oceniła Polskę jako „najgorszy przypadek braku współpracy”. Taką opinię wyraził szef delegacji tej komisji Carlos Coelho.
czytaj więcej »
  
A. Gawlik [ 04-11-2006 ]

O prawie 50 tys. mandatów radnych walczy kilkaset tysięcy kandydatów. Do obsadzenia jest też 1590 foteli wójtów, 768 foteli burmistrzów i 107 foteli prezydentów miast. Każdy kandydat prowadzi kampanię wyborczą, kosztującą, według limitów wydatków z Ordynacji Wyborczej, od 750 do 3 tys. złotych w przypadku kandydatów na radnych i od kilku tysięcy do kilkuset tysięcy w przypadku kandydatów na wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. W sumie wydadzą około 300 mln złotych, uważają eksperci

czytaj więcej »
  Balcerowicz kontra komisja bankowa - 1:0
Adriana Mateusiak [ 02-10-2006 ]
Sąd rejonowy w Warszawie zadecydował o nie karaniu Leszka Balcerowicza za niestawienie się przed Komisją ds. banków. Sąd mógł ukarać go 3 tysiącami złotych grzywny.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 02-10-2006 ]
Na konferencji prasowej w Katowicach, zastępca prokuratora generalnego Jerzy Engelking poinformował o wszczęciu dochodzenia w sprawie przestępstw korupcyjnych w Bielsku Białej. Oprócz sędziego z Podbeskidzia podejrzanych jest jeszcze około 20 osób, z innych miast.
czytaj więcej »
  
ed [ 27-09-2006 ]
Sławomir Rybicki - Przewodniczący sejmowej Komisji Etyki Poselskiej poinformował dziś dziennikarzy, że na najbliższym posiedzeniu  zostanie rozpatrzona "sprawa Beger".
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Nieoficjalnie mówi się, iż liderzy PiS rozważają zmianę na stanowisku szefa komisji bankowej. Obecny przewodniczący, Artur Zawisza budzi wiele kontrowersji. Jak się okazuje, nie tylko opozycja ma coś przeciwko posłowi, ale również w samym PiS podnoszą się głosy sprzeciwu wobec Zawiszy.
czytaj więcej »
  
Adriana Mateusiak [ 23-09-2006 ]
Wczoraj Trybunał Konstytucyjny orzekł, iż Komisja Bankowa, której przewodniczy poseł PiS, Artur Zawisza działa legalnie, lecz zakres prac komisji jest zbyt szeroki i niezgodny z konstytucją. Zawisza oświadczył, iż nie przerwie to prac komisji - będzie działać, ale zgodnie z orzeczeniem TK w węższym zakresie działań.
czytaj więcej »
  
[ 18-09-2006 ]
Większość badanych przez GfK Polonia uważa, że Prezes NBP postąpił źle, odmawiając zeznań przed bankową komisją śledczą i powinien zostać ukarany. Sondaż opublikowano w dzisiejszej „Rzeczpospolitej”.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]
Nawet 3 tysiące złotych kary może zapłacić Leszek Balcerowicz, prezes Narodowego Banku Polskiego za to, że w piątek nie stawił się na wezwanie komisji śledczej badającej system bankowy.
czytaj więcej »
  
[ 15-09-2006 ]
Taki wniosek postawiła sejmowa komisja śledcza. Adam Hofman z PiS stwierdził że Leszek Balcerowicz nie stawiając się na przesłuchanie złamał prawo i obrazil komisję.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 7 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl