Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Powtórne przesłuchanie Engelkinga przez komisją               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 12-09-2006 ]
Przed komisją śledczą ds. banków zeznaje dziś pierwszy świadek - Ewa Balcerowicz, szefowa fundacji Centrum Analiz Społeczno Ekonomiczna (CASE) oraz żona prezesa NBP Leszka Balcerowicza.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 04-09-2006 ]
Adam Hofman (PiS) podejrzewa, że członkowie Komisji Nadzoru Bankowego popełnili przestępstwo. Poseł złożył w prokuraturze wniosek w tej sprawie.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 21-08-2006 ]
Komisja ds. bankowości rozpoczęła pracę od spraw organizacyjnych. Wśród pierwszych wniosków pojawił się dezyderat wzywający Leszka Balcerowicza do ustąpienia z funkcji prezesa NBP.
czytaj więcej »
  
[ 16-08-2006 ]
Pełniący obecnie funkcję prezydenta Warszawy Kazimierz Marcinkiewicz zaapelował do marszałka Sejmu Marka Jurka i szefa sejmowej komisji śledczej ds. banków i nadzoru bankowego Artura Zawiszy, by w czasie kampanii wyborczej do samorządów komisja nie wzywała jako świadków jego kontrkandydatów do fotela prezydenta stolicy.
czytaj więcej »
  
[ 11-08-2006 ]
Sąd Okręgowy w Warszawie orzekł, że Anna Jarucka musi przeprosić Adama Michnika za to, że powiedziała, iż był on członkiem "grupy trzymającej władzę".
czytaj więcej »
  
[ 28-07-2006 ]
Po dzisiejszym nadzwyczajnym posiedzeniu rządu premier Jarosław Kaczyński powiedział, że rząd przygotowuje, na wniosek Ministerstwa Rolnictwa, specjalne działania pomocowe dla rolników, w związku z katastrofalną suszą w Polsce.
czytaj więcej »
  Superkomisja od jesieni
AZ [ 22-05-2006 ]
Jak powiedział szef klubu parlamentarnego PiS Przemysław Gosiewski w rozmowie z Dziennikiem superkomisja śledcza, która miałaby się zajmować wieloma sprawami, ruszy w sejmie od jesieni.
czytaj więcej »
  Komisja ds. tworzenia partii?
Gracjan Szczombrowski [ 14-05-2006 ]
Prezydent Lech Kaczyński powiedział, że przydała by się komisja badająca okoliczności powstania niektórych partii w sejmie. Dodał, że wśród tych partii powinna być Samoobrona.
czytaj więcej »
  Premier o nowej komisji
[ 12-05-2006 ]
Premier Kazimierz Marcinkiewicz powiedział że powołana w piątek komisja ds. banków i nadzoru bankowego, na pewno nie zaszkodzi polskiej gospodarce.
czytaj więcej »
  
[ 12-05-2006 ]
W piatek rano Sejm wybrał skład dziesięcioosobowej komisji śledczej ds. banków i nadzoru bankowego. PiS ma czterech członków, PO dwóch, a pozostałe kluby po jednym przedstawicielu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 8 9 10 11 12 13 14  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl