Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Posłowie jadą na wakacje               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 02-04-2009 ]
Sejm odrzucił w pierwszym czytaniu projekt PO zawieszający na dwa lata subwencje dla partii. Przeciw propozycji Platformy wystąpiła nie tylko opozycja, ale również jej koalicjant - PSL.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2008 ]
Propozycja ustawy o przymusowej farmakologicznej kastracji jest według posła Ryszarda Kalisza niedopuszczalna w świetle obrony praw człowieka. Wyłamał się on tym samym ze wspólnego stanowiska polskich polityków, dla których taki pomysł jest co najmniej "warty rozważenia". - W żadnym cywilizowanym kraju nie ma kary okaleczenia bądź pozbawienia człowieka jakichś funkcji organizmu. Możemy zrobić debatę, chciałbym usłyszeć zdanie lekarzy, ale w kategoriach obrony praw człowieka to jest niedopuszczalne - powiedział. Tego typu argumenty nie przekonują jednak Stefana Niesiołowskiego: - Jestem za eliminacją tych ludzi, kastracja jest wyjściem pośrednim - stwierdził.
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2008 ]
Politycy skomentowali w TVN 24 wczorajszą Paradę Równości, która przeszła ulicami Warszawy. Ryszard Kalisz wystąpił w obronie praw homoseksualistów.
czytaj więcej »
  
[ 06-04-2008 ]
- Po raz pierwszy zobaczyłem w Lechu Kaczyńskim prezydenta RP - mówił Ryszard Kalisz w "Kawie na ławę" w TVN. Joachim Brudziński z PiS z kolei chwalił Donalda Tuska mówiąc, iż premier oddał należny szacunek tym, którzy są sceptyczni w stosunku do ratyfikacji Traktatu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 14-11-2007 ]
Za zdrajcę uznałby Pawła Zalewskiego, jego partyjny kolega Joachim Brudziński, gdyby były wiceprzewodniczący PiS przyjął propozycję PO.
czytaj więcej »
  
sofista [ 12-04-2012 ]
Prawo i Sprawiedliwość wciąż usilnie walczy z Rosją o zwrócenie do Polski wraku prezydenckiego Tupolewa, który 10 kwietnia 2010 roku rozbił się pod Smoleńskiem, wraz z 96 osobami na pokładzie. W wyniku katastrofy śmierć poniósł prezydent Lech Kaczyński wraz z małżonką Marią. W chwili obecnej posłowie PiS złożyli w Sejmie projekt uchwały, w której wzywa się rosyjski rząd do oddania Polsce wraku TU-154M. Projekt ten został złożony na ręce marszałek Sejmu, Ewy Kopacz.
czytaj więcej »
  
[ 16-12-2011 ]
Ruch Palikota nie wygrał sprawy o usunięcie krzyża wiszącego nad wejściem do sali plenarnej w Sejmie. Eksperci, w niezależnych opiniach przygotowanych dla marszałka Sejmu, stwierdzili, że nie ma podstaw do jego usunięcia.
czytaj więcej »
  Sejm o polskich drogach
Magdalena Janczura [ 09-06-2011 ]
Na czwartkowym posiedzeniu posłowie zapoznają się z informacją rządu na temat stanu budowy dróg ekspresowych i autostrad dotyczących Euro 2012.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 28-04-2011 ]
Sejm przyjął przez aklamację uchwałę w 25. rocznicę awarii elektrowni atomowej w Czarnobylu. Posłowie opowiedzieli się za zwiększeniem działań na rzecz rozwoju społeczno-ekonomicznego i rewitalizacji obszarów dotkniętych skutkami katastrofy.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Caryk [ 11-10-2010 ]
Brak „poczucia jedności” z partią był zdaniem Grzegorza Napieralskiego powodem wotum nieufności dla Ryszarda Kalisza, udzielonego mu przez uczestników sobotniej konwencji krajowej partii. Po decyzji delegatów, Kalisz pożegnał się z miejscem w Zarządzie Krajowym SLD.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl