Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Nie będzie wyższych podatków               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
aln [ 07-06-2012 ]
Rządowy pomysł wprowadzenie w życie nowych podatków nie przypadł do gustu politykom partii opozycyjnej PiS. Oskarżają oni Platformę Obywatelską o to, że w jej planach jest wprowadzenie podatku od wartości nieruchomości w Polsce. Posłowie powołują się przy tym na zapis w projekcie dokumentu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Resort odpowiada, że nie przewiduje wprowadzenia podatku kastralnego w najbliższym czasie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 30-07-2010 ]
Eugeniusz Kłopotek z PSL w swoim wystąpieniu w TVN24 zaapelował do rządu, aby ”przestał wkurzać Polaków” i wreszcie ustalił jedną wersję co do wzrostu podatków.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 29-07-2010 ]
Wypowiedź ministra Michała Boniego dotycząca podniesienia podatków stała się źródłem ostrej dyskusji w Platformie Obywatelskiej.
czytaj więcej »
  
[ 26-07-2009 ]
Doradca prezydenta ds. ekonomii Ryszard Bugaj stwierdził, że zapowiedź premiera, że w 2010 roku nie będzie podwyżki podatków jest fatalną decyzją. I wytłumaczył dlaczego tak uważa.
czytaj więcej »
  
[ 25-07-2009 ]
Uda się uniknąć podwyżki podatków w nadchodzącym roku – poinformował Donald Tusk. Premier zapewnił, że podatki zostaną utrzymane na poziomie z 2009 roku. Jest to - jak twierdzi - definitywna decyzja.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
Dziś o godzinie 11.45 odbyło się spotkanie Lecha Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. Tematem przewodnim, który politycy mieli omówić, były rządowe dążenia do zwiększenia podatków, czemu prezydent się sprzeciwia.  
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2009 ]

Premier zapowiedział dyskusję w sprawie przyszłorocznych podatków. W czasie wizyty w Bytowie w województwie Pomorskim oznajmił, że kształt przyszłorocznych podatków będzie w duże mierze zależał o porozumienia wypracowanego z przedstawicielami opozycji i prezydentem.

czytaj więcej »
  
[ 08-06-2009 ]
Wybory do europarlamentu zakończone, a więc rząd przedstawia plany, które niekoniecznie spodobają się Polakom. Resort finansów ujawnia, że planowane jest podwyżka VAT i akcyzy, w innym wypadku budżet na rok 2009 będzie niewykonalny.
czytaj więcej »
  
[ 19-02-2009 ]
Minister finansów Jacek Rosowski oświadczył w Sejmie, że rząd nie będzie bał się trudnych decyzji i że gotowy jest już scenariusz na czasy, gdy sytuacja będzie jeszcze trudniejsza. W tym celu nastąpi kolejna wymiana unijnych środków na złote, tak by umocnić naszą walutę.
czytaj więcej »
  
[ 21-01-2009 ]
Przyczyną gorszego wykonania budżetu państwa, niż rząd miał w planach, były niższe o około 10 proc. dochody, wydatki i deficyt. Nie udało się m.in. uzyskać w pełni zakładanych dopłat z UE oraz pieniędzy pochodzących z podatków i akcyzy. Takie dane wynikają z najnowszych statystyk opublikowanych przez Ministerstwo Finansów.
czytaj więcej »
1 2 3 4  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl