Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Kryzys gospodarczy: SLD vs. Kościół               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 16-08-2006 ]
„Sojusz z Platformą Obywatelską byłby trudny do uzasadnienia przed wyborcami” - ripostuje szef klubu SLD Jerzy Szmajdziński na doniesienia o wspólnym starcie w wyborach SLD i PO.
czytaj więcej »
  
[ 16-08-2006 ]
Według Życia Warszawy Platforma Obywatelska rozważa wspóllny start w wyborach samorządowych nie tylko z PSL ale i z SLD! Takie informacje pojawiły się po tym jak Sojusz i PO zamówiły analizy wyborcze z których wynika że koalicja PiS-Samoobrona-LPR może zostać pokonana przez blok PO-SLD-PSL. Taka koalicja odniosłaby sukces w 11 województwach.
czytaj więcej »
  
[ 10-08-2006 ]

W weekendowej Rzeczpospolitej opublikowano artykuł dwóch autorów o agencie SB „Delegat”, który był bardzo aktywny i pożyteczny z punktu widzenia komunistycznej bezpieki w Polsce. Miał on częstą styczność z wysoką hierarchią kościelną, jak i z szefostwem solidarności – z Lechem Wałęsą na czele. O tej specyficznej pożyteczności „Delegata” ma szczególnie świadczyć bogaty raport, jaki dostało ówczesne MSW z pielgrzymki delegacji Solidarności do papieża Jana Pawła II w 1981 roku. Bardzo szybko sprawa agenta stała się naczelnym newsem we wszystkich mediach.

czytaj więcej »
  PiS prowadzi daleko przed PO
[ 08-08-2006 ]

Jak wynika z opublikowanego dziś w "Gazecie Wyborczej" sondażu, Prawo i Sprawiedliwość znalazło się na prowadzeniu z wysokim poparciem 31 proc. ankietowanych, a opozycyjna Platforma stoi nieco w tyle, uzyskując wynik 25 proc. poparcia.

czytaj więcej »
  
[ 19-07-2006 ]
SLD wystosowało list otwarty do marszałka Sejmu, w którym protestuje przeciwko zmianom samorządowej ordynacji wyborczej. Zdaniem Sojuszu nie można zmieniać prawa wyborczego na krótko przed wyborami.
czytaj więcej »
  
[ 12-07-2006 ]

SLD złożył do Trybunału Konstytucyjnego wniosek o stwierdzenie niezgodności z ustawą zasadniczą ustawy powołujących oddzielne służby wojskowego wywiadu i wojskowego kontrwywiadu. Powstaną one jesienią tego roku i zastąpią obecne Wojskowe Służby Informacyjne.

czytaj więcej »
  Zjednoczenie lewicy
[ 08-07-2006 ]
SLD i SdPl zapowiadają wspólny start w wyborach samorządowych. Partia Demokratyczna rozważa, czy do tej koalicji nie dołączyć. W sondażu "Gazeta Wyborcza" sprawdziła, jakby sobie taka koalicja poradziła w wyborach parlamentarnych.
czytaj więcej »
  
[ 02-07-2006 ]
SLD apeluje o przyśpieszenie wyborów samorządowych.
czytaj więcej »
  Olejniczak zaprzecza donosom "Rzeczpospolitej"
[ 01-07-2006 ]
"Nie było intencją SLD, aby wykorzystać tragedię w Katowicach przeciwko władzy" - oświadczył Wojciech Olejniczak, przewodniczący Sojuszu.
czytaj więcej »
  
[ 01-07-2006 ]
Z informacji, jaką ujawniła „Rzeczpospolita” wynika, że Sojusz Lewicy Demokratycznej tuż po zawaleniu się hali Międzynarodowych Targów Katowickich zlecił badania, czy Polacy obwiniają rząd i prezydenta za tę tragedię.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 34 35 36 37 38 39 40 41 42  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl