Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Watykan gotów rozgrzeszyć Berlusconiego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 19-06-2009 ]
Wczoraj wieczorem w programie TVP Info „Minęła dwudziesta” eurodeputowany PO i wiceszef Europejskiej Partii Ludowej mówił: „Włoska delegacja zaproponowała mi, że zrezygnuje ze wszystkich stanowisk parlamentarnych w UE, jeśli Polska zrezygnuje z Jerzego Buzka. Co oczywiste, powiedziałem im: dziękujemy”.
czytaj więcej »
  
[ 18-06-2009 ]
Po spotkaniu premierów Polski i Włoch Donald Tusk oświadczył, że „nadal w grze jest dwóch kandydatów chadeckiej rodziny politycznej na przewodniczącego Parlamentu Europejskiego - zarówno Polak Jerzy Buzek, jak i Włoch Mario Mauro”. A to oznacza, że nie zdołał przekonać Berlusconiego do Buzka.
czytaj więcej »
  W czwartek spotkanie Tuska z Berlusconim
[ 16-06-2009 ]
Na czwartek zaplanowane jest spotkanie Donalda Tuska z premierem Włoch Silvio Berlusconim w celu omówienia kandydatury Buzka i Mauro na szefa europarlamentu.
czytaj więcej »
  
[ 25-05-2009 ]
W wywiadzie dla CNN International Silvio Berlusconi powiedział, że jeśli Włochy będą mogły oddać przysługę narodowi amerykańskiemu, to z pewnością to zrobią.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 19-04-2009 ]
Za poświęcanie zbyt wiele uwagi dochodzeniom w sprawie odpowiedzialności za zniszczenia podczas trzęsienia ziemi w Abruzji premier Włoch Silvio Berlusconi skrytykował media. W trakcie siódmej już wizyty w tym regionie szef rządu zaatakował również wymiar sprawiedliwości.
czytaj więcej »
  
[ 03-12-2008 ]
Premier Włoch Silvo Berlusconi przyznał, że przed amerykańską inwazją na Irak w 2003 roku, proponował ówczesnemu dyktatorowi Saddamowi Husajnowi azyl.
czytaj więcej »
  
[ 07-11-2008 ]
Premier Włoch powiedział publicznie o Baracku Obamie, że ten ma wszelkie atuty, ponieważ jest „przystojny, młody i opalony”. Prasa skomentowała, że gafa Berlusconiego jest żenująca i ma wyraźnie rasistowskie zabarwienie.
czytaj więcej »
  
[ 04-10-2008 ]
Watykan ma nowy plan beatyfikacji Jana Pawła II. Papież Polak zostanie beatyfikowany wraz z Piusem XII i Pawłem VI - dowiedziała się telewizja TVN24.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 28-09-2008 ]
W niedzielę w dzienniku "La Repubblica" ukazał się artykuł artykuł byłego rzecznika Watykanu Joaquina Navarro-Vallsa o Wojciechu Jaruzelskim i jego spotkaniach z Janem Pawłem II. Tytuł tego artykułu to "Wojtyła i generał. A Karol powiedział: To tylko człowiek". W tekście tym Navarro-Valls twierdzi, że proces generała "odkryje niewinność winnego".
czytaj więcej »
  
[ 27-09-2008 ]
Powołując się na tajny dokument, włoski dziennik „La Republika” donosi o niepokojącym stanie budżetu Watykanu.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl