Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Watykan gotów rozgrzeszyć Berlusconiego               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 01-09-2008 ]
Libijski lider Muammar Kadafi oświadczył, że konflikt między jego krajem a Stanami Zjednoczonymi został "definitywnie zamknięty".
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 07-08-2008 ]
Wiceszef Kancelarii Prezydenta Piotr Kownacki zdementował w czwartkowych „Sygnałach Dnia” informację o nominacji Anny Fotygi na placówkę dyplomatyczną w Watykanie. Według niego wczorajsze doniesienia dziennika „Polska” na ten temat to „wyssane z palca plotki”.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 24-07-2008 ]
Parlament włoski przyznał immunitety sądowe prezydentowi, premierowi i przewodniczącemu Senatu oraz Izby Deputowanych na czas kadencji. Według opozycji ta ustawa jest „niemoralna”.
czytaj więcej »
  
Piotr Wieremiejczuk [ 29-06-2008 ]
Włoski sędzia, zawzięty wróg korupcji, Antonio Di Pietro nazwał Silvo Berlusconiego „stręczycielem”.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 29-05-2008 ]
Irański prezydent Mahmudem Ahmadineżadem będzie gościł we Włoszech na początku czerwca. Powodem wizyty Ahmadineżadego jest udział w szczycie FAO w Rzymie. Włoscy politycy niechętnie mówią o możliwości spotkania się z prezydentem Iranu, wymawiając się m.in. brakiem czasu. Prawdopodobnie, mimo spekulacji, z irańskim liderem spotka się papież Benedykt XVI.
czytaj więcej »
  
[ 06-05-2008 ]
W najbliższą sobotę, wedle wszelkich prognoz, Włosi będą mieć nowy rząd. Na jego czele stanie bożyszcze Włochów - Silvio Berlusconi.
czytaj więcej »
  Pierwsze starcie Berlusconiego
Karol Schwann [ 25-04-2008 ]
Przyszłego premiera Włoch czeka starcie z Komisją Europejską. Kością niezgody jest pożyczka w wysokości 300 mln euro udzielona tonącym w długach liniom lotniczym Alitalia. Na prośbę Berlusconiego udzielił jej odchodzący rząd Romano Prodiego. Problem w tym, że pożyczka ta może być sprzeczna z prawem unijnym, o czym Komisja Europejska poinformowała Prodiego w czwartek. 
czytaj więcej »
  
[ 16-04-2008 ]
Rosyjska prasa zgodnie uznała zwycięstwo Silvio Berlusconiego za korzystne dla swojego kraju. Gazety wydawane u naszych wschodnich sąsiadów, uważają, że nowy premier Włoch będzie bardzo przychylny Rosjanom. Media podkreślają, że eurosceptycyzm Berlusconiego może okazać się bardzo przydatny dla Moskwy.
czytaj więcej »
  Berlusconi po raz trzeci
[ 15-04-2008 ]
Blok wyborczy Lud Wolności, magnata medialnego i dwukrotnego premiera Włoch Sylvio Berlusconiego, wygrywa wybory parlamentarne we Włoszech, uzyskując 45,5 procent głosów. Partia Demokratyczna głównego oponenta Berlusconiego, Waltera Veltroniego, zdobyła poparcie w wysokości 38,7 procent.
czytaj więcej »
  
[ 21-03-2008 ]
Zgodnie z wolą Benedykta XVI kardynał Joseph Zen z Hong Kongu przygotował rozważania nabożeństwa Drogi Krzyżowej, która dziś wieczorem dobędzie się w rzymskim Koloseum. Tradycyjnie przewodniczyć jej będzie sam papież.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl