Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Bugaj: Fatalnie, że nie podniosą podatków               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
aln [ 07-06-2012 ]
Rządowy pomysł wprowadzenie w życie nowych podatków nie przypadł do gustu politykom partii opozycyjnej PiS. Oskarżają oni Platformę Obywatelską o to, że w jej planach jest wprowadzenie podatku od wartości nieruchomości w Polsce. Posłowie powołują się przy tym na zapis w projekcie dokumentu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Resort odpowiada, że nie przewiduje wprowadzenia podatku kastralnego w najbliższym czasie.
czytaj więcej »
  
Izabella Antkiewicz [ 30-07-2010 ]
Eugeniusz Kłopotek z PSL w swoim wystąpieniu w TVN24 zaapelował do rządu, aby ”przestał wkurzać Polaków” i wreszcie ustalił jedną wersję co do wzrostu podatków.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 29-07-2010 ]
Wypowiedź ministra Michała Boniego dotycząca podniesienia podatków stała się źródłem ostrej dyskusji w Platformie Obywatelskiej.
czytaj więcej »
  
[ 25-07-2009 ]
Uda się uniknąć podwyżki podatków w nadchodzącym roku – poinformował Donald Tusk. Premier zapewnił, że podatki zostaną utrzymane na poziomie z 2009 roku. Jest to - jak twierdzi - definitywna decyzja.
czytaj więcej »
  
Magdalena Janczura [ 21-07-2009 ]
Spowolnienie gospodarcze sprawia, że w budżecie brakuje pieniędzy. Receptą na ten problem miała być podwyżka podatków. Jednak dziś dowiadujemy się, że te plany są ostatecznością. Rząd zapewnia o braku podwyżek na kolejny rok.
czytaj więcej »
  
[ 09-07-2009 ]
Dziś o godzinie 11.45 odbyło się spotkanie Lecha Kaczyńskiego z Donaldem Tuskiem. Tematem przewodnim, który politycy mieli omówić, były rządowe dążenia do zwiększenia podatków, czemu prezydent się sprzeciwia.  
czytaj więcej »
  
[ 05-07-2009 ]

Premier zapowiedział dyskusję w sprawie przyszłorocznych podatków. W czasie wizyty w Bytowie w województwie Pomorskim oznajmił, że kształt przyszłorocznych podatków będzie w duże mierze zależał o porozumienia wypracowanego z przedstawicielami opozycji i prezydentem.

czytaj więcej »
  
[ 08-06-2009 ]
Wybory do europarlamentu zakończone, a więc rząd przedstawia plany, które niekoniecznie spodobają się Polakom. Resort finansów ujawnia, że planowane jest podwyżka VAT i akcyzy, w innym wypadku budżet na rok 2009 będzie niewykonalny.
czytaj więcej »
  
[ 29-05-2009 ]
Nie będzie kary za krytykę prezydenta. Ryszard Bugaj, jego ekonomiczny doradca, zostaje na stanowisku – taką informację podała Kancelaria Prezydenta.
czytaj więcej »
  
[ 20-05-2009 ]
Prezydencki doradca ekonomiczny prof. Ryszard Bugaj, który był gościem dzisiejszego Kontrwywiadu RMF FM, mówił, że „deficyt budżetowy wyniesie 30-40 mld zł”. Jego zdaniem liczba nietrafionych prognoz ministra finansów jest „porażająca”. „Od dawna szukałbym kogoś na miejsce Jacka Rostowskiego” - stwierdził.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl