Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Ciało polskiego żołnierza już w kraju               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Mateusz Harzowski [ 13-10-2010 ]
U szczytu władzy odbywa się spór o datę wycofania wojsk z Afganistanu. Sprawa powoli robi się pilna, gdyż w listopadzie odbędzie się szczyt NATO poświęcony właśnie tej sprawie.
czytaj więcej »
  Nowa afera: remontowa
Katarzyna Staudt [ 17-07-2010 ]
Jak poinformowała weekendowa „Rzeczpospolita”, trzy osoby, w tym podpułkownik, usłyszały już zarzuty w aferze związanej z wysyłaniem uszkodzonego sprzętu wojskowego do Afganistan .
czytaj więcej »
  Dzwoni Obama do Tuska...
[ 02-12-2009 ]
Telefon Baracka Obamy wystarczył, by Donald Tusk podjął decyzję o wysłaniu dodatkowego kontyngentu sił zbrojnych do Afganistanu.
czytaj więcej »
  
[ 09-02-2009 ]
Po egzekucji polskiego inżyniera w Pakistanie, PSL będzie zabiegać o płynne wycofywanie naszych wojsk z Afganistanu. Takie oświadczenie wygłosił poseł tej partii Leszek Deptuła.
czytaj więcej »
  
[ 06-06-2008 ]
Hizb-i-Islami, partia byłego afgańskiego premiera Gulbuddina Hekmatiara, grozi nasileniem ataków na polskich żołnierzy w ich kraju. Aafgańskie media cytują wypowiedź Radosława Sikorskiego, która wywołała burzę komentarzy w tym kraju.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 27-02-2008 ]
W dniu wczorajszym w Afganistanie zginęło dwóch żołnierzy polskiego kontyngentu. St. kpr. Szymon Słowik i st. szer. Hubert Kowalewski zmarli z powodu ran odniesionych w wyniku eksplozji miny pułapki. Ich kolega z patrolu – st. szer. Jacek D. został ranny. Dwóch innych członków patrolu odniosło jedynie drobne obrażenia.
czytaj więcej »
  
[ 14-11-2007 ]
Prokuratura wojskowa postawiła zarzuty zabójstwa ludności cywilnej sześciu żołnierzom biorącym udział w akcji w Afganistanie w trakcie której zginęło 6 cywili. Chodzi o wydarzenia z 16 sierpnia, gdy Amerykanie wezwali na pomoc patrol z Wazi-Kwa, polskiej bazy w Afganistanie.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
„Powinna być podjęta przez rząd decyzja o tym, żeby nasz kontyngent wojskowy, wojsk operacyjnych w Iraku został wycofany w 2008 r. Jest to zobowiązanie polityczne ze strony Platformy Obywatelskiej i to tak znaczące, że z tego zobowiązania należy się pilnie wywiązać” – oznajmił przyszły szef  MON, Bogdan Klich.
czytaj więcej »
  NATO: USA naciska ws. Afganistanu
Jakub Noch [ 24-10-2007 ]
Stany Zjednoczone naciskają na NATO aby wysłać więcej wojsk do Afganistanu.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 07-10-2007 ]
Prokuratura Wojskowa zbada okoliczności tragicznej pomyłki polskich żołnierzy, do której doszło 16 sierpnia w jednej z afgańskich wiosek. Prokurator polskiego kontyngentu w Afganistanie na miejscu przeprowadzi śledztwo w tej sprawie.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl