Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Projekt parytetu: kobiety chcą połowy miejsc               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Rezolucja PiS odrzucona
[ 07-05-2010 ]

Posłowie odrzucili rezolujcję PiS wzywającą rząd do wystąpienia o przejęcie przez polskich prokuratorów śledztwa w sprawie katastrofy pod Smoleńskiem.

czytaj więcej »
  
[ 03-06-2009 ]
Na wspólnym posiedzeniu posłów i senatorów z okazji 20. rocznicy wyborów 4 czerwca 1989 roku przybyli m.in. trzej prezydenci – Lech Kaczyński, Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 11-11-2007 ]
Gdyby wybory parlamentarne odbyły się dzisiaj, Platforma Obywatelska osiągnęłaby rekordowy, bo aż 54-procentowy wynik poparcia. Na powyborczym zyskiwaniu elektoratu przez PO traci PiS i LiD.
czytaj więcej »
  "Testament Dorna" do wyrzucenia?
Magda Dunin-Markiewicz [ 07-11-2007 ]
"Testament Dorna", czyli pakiet ponad dwudziestu ważnych ustaw, nad którymi pracował Sejm poprzedniej kadencji, prawdopodobnie nie zostanie już więcej wykorzystany.
czytaj więcej »
  
[ 10-09-2007 ]

Mimo, że do wyborów jeszcze ponad 40 dni, już podczas pierwszego weekendu kampanii na partię Jarosława Kaczyńskiego spadły gromy. Ostro krytykowali ją liderzy LiD, ale także dawni koalicjanci z LPR i Samoobrony. Teraz zacznie się bitwa nie tylko o Polske, ale też o Anglię.

czytaj więcej »
  Koniec V kadencji Sejmu
[ 07-09-2007 ]
Późnym wieczorem Sejm zdecydował o swoim rozwiązaniu. Za głosowało 377 posłów, przeciw 54, wstrzymało się 20 posłów.
czytaj więcej »
  
[ 07-09-2007 ]
Dziś odbędzie się głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu. Jeśli żaden z klubów nie zmieni zdania, wybory odbędą się 21 października. Niektórzy posłowie już noszą śrubokręty w kieszeniach i szykują się do odkręcania tabliczek z ław poselskich - na pamiątkę. Jeśli potwierdzi się statystyka poprzednich kadencji, na Wiejską powróci tylko co trzeci z nich.
czytaj więcej »
  
[ 24-08-2007 ]
Już dziś może dojść do głosowanie nad samorozwiązaniem Sejmu. Wtedy wybory mogłyby odbyć się już na przełomie września i października - powiedział w "Sygnałach Dnia" poseł PiS Karol Karski.
czytaj więcej »
  
[ 21-08-2007 ]
Marszałek Sejmu Ludwik Dorn poinformował po spotkaniu Prezydium Sejmu, że nie podda pod głosowanie wniosków o powołanie komisji śledczych w sprawie tak zwanej "afery gruntowej" oraz w sprawie śmierci b. posłanki SLD Barbary Blidy.
czytaj więcej »
  
[ 16-09-2006 ]
Dzisiejsza „Rzeczpospolita” pisze o ujawnionych przez posła Samoobrony Janusza Maksymiuka informacjach, że do partii Leppera dotarły nieoficjalne głosy, iż na najbliższym posiedzeniu Sejmu PiS zamierza złożyć wniosek o samorozwiązanie izby.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl