Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Zmiany w dostępie do akt sądowych w sprawach karnych               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  KE o skupie wieprzowiny w Polsce
[ 01-02-2007 ]
Komisja Europejska powtórzyła, że rozpoczęty dziś w Polsce skup półtusz wieprzowych może być niezgodny z unijnymi regułami.
czytaj więcej »
  
[ 30-01-2007 ]
Sąd Rejonowy Warszawa-Praga zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Henryka Stokłosy na okres dwóch tygodni od chwili zatrzymania. Prokuratura wystąpiła do sądu z tym wnioskiem, bo jest on warunkiem wystawienia listu gończego za byłym senatorem.
czytaj więcej »
  
[ 23-01-2007 ]
Libia przeciwstawia się międzynarodowemu naciskowi w sprawie skazanych na karę śmierci bułgarskich pielęgniarek. W specjalnej deklaracji, o której informuje bułgarska agencja BTA, libijski parlament określa zarażenie libijskich dzieci wirusem HIV jako zbrodnię bez precedensu.
czytaj więcej »
  
[ 17-01-2007 ]
Przed warszawskim Sądem Okręgowym kontynuowany jest proces byłego szefa MSWiA, Andrzeja Milczanowskiego.
czytaj więcej »
  Rzecznik Praw Obywatelskich o areszcie tymczasowym
[ 16-01-2007 ]
Rzecznik Praw Obywatelskich chce wyciągnięcia konsekwencji dyscyplinarnych wobec katowickiego prokuratora, który uniemożliwił mu kontakt z tymczasowo aresztowaną kobietą, będącą w zaawansowanej ciąży.
czytaj więcej »
  
[ 16-11-2006 ]
Proces ekstradycyjny Edwarda Mazura został odroczony do 29 listopada. Po trwającej 3 godziny rozprawie amerykański sędzia federalny zapowiedział, że do tego czasu wyda decyzję w sprawie ewentualnego zwolnienia podejrzanego za kaucją w wysokości 4 milionów dolarów.
czytaj więcej »
  
[ 14-11-2006 ]
Sąd Apelacyjny w Warszawie utrzymał w mocy październikową decyzję sądu penitencjarnego, który zgodzil się, aby producent filmowy opuścił więzienie przed upływem orzeczonej mu kary. Lew Rywin został skazany na dwa lata pozbawienia wolności za pomoc w płatnej protekcji wobec wydawnictwa Agora.
czytaj więcej »
  Pozew przeciwko D. Rumsfeldowi
[ 14-11-2006 ]
Międzynarodowa grupa prawników złożyła w Trybunale Karnym w Karlsruhe w Niemczech pozew przeciwko Donaldowi Rumsfeldowi. Adwokaci zarzucają byłemu sekretarzowi obrony Stanów Zjednoczonych, że sankcjonował torturowanie więźniów wziętych do niewoli w Iraku.
czytaj więcej »
  Aleksandra Jakubowska wyjdzie z aresztu
[ 09-11-2006 ]
Aleksandra Jakubowska wyjdzie z aresztu. Sąd w Opolu zdecydował o zwolnieniu jej za poręczeniem w wysokości 200 tysięcy złotych.
czytaj więcej »
  
[ 09-11-2006 ]
Wicepremier i minister finansów Zyta Gilowska prawdopodobnie nie odwoła się od wyroku w sprawie jej lustracji. Sąd oczyścił Gilowską z zarzutu kłamstwa lustracyjngo, ale w uzasadnieniu podkreślił, że miał wątpliwości, które musiał rozstrzygnąć na korzyść lustrowanej.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl