Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Artykuły / Ministerialne pieszczochy Temidy               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Piotr Olejarz [ 26-05-2007 ]
W lipcu zajdą poważna zmiany w otoczeniu Lecha Kaczyńskiego - informuje "Dziennik". Funkcje w rządzie mają objąć czołowi ministrowie prezydenccy. Ministrem gospodarki ma zostać Robert Draba, Kancelarię Premiera zasili Elżbieta Jakubiak.
czytaj więcej »
  "LPR jest gotowa na kompromis ws. konstytucji"
Anna Heba [ 28-03-2007 ]
Andrzej Miński poinformował, że LPR jest gotowa na kompromis w zakresie wprowadzenia zmian do konstytucji.
czytaj więcej »
  
j. uchto [ 19-01-2007 ]
Szef Komitetu Stałego Rady Ministrów Przemysław Gosiewski nie wykluczył, że po zakończonym przeglądzie resortów nastąpią zmiany w rządzie. Gosiewski dodał, że decyzje, dotyczące ewentualnych zmian w składzie Rady Ministrów zapadną prawdopodobnie w przyszłym tygodniu.
czytaj więcej »
  
Witold Filipowicz [ 12-06-2006 ]

W krajach wielonarodowościowych, o różnych kulturach, funkcjonują, obok języka urzędowego, języki właściwe tylko dla danej nacji, często narzecza czy dialekty, które w innej części tego samego kraju są mało zrozumiałe dla postronnego odbiorcy. Zdawać by się mogło, że w RP nie ma takich problemów. Nic bardziej mylnego.

czytaj więcej »
  Zasada domina
Witold Filipowicz [ 17-05-2006 ]

Pojawiła się wieść porażająca. W resorcie finansów zatrzymano naczelnika wydziału, a więc nie jakiegoś pośledniego urzędnika, za podejrzane umorzenia zobowiązań wobec Skarbu Państwa. Samo dziwne umarzanie nie byłoby niczym nadzwyczajnym, bowiem wielokrotnie już pojawiały się doniesienia prasowe o zwolnieniach i umorzeniach zobowiązań udzielanych politykom. Różnych barw, zresztą. Rzecz w tym, że tym razem chodzi o zrobienie dobrze autentycznemu gangsterowi. Wstrząsające.

czytaj więcej »
  
j. uchto [ 04-05-2006 ]
Jak pisze w czwartek "Życie Warszawy" -  powołanie ministrów z Samoobrony to nie koniec rekonstrukcji rządu. Do kolejnej przebudowy gabinetu może dojść jeszcze w maju. Rozwój regionalny, zdrowie i sprawy zagraniczne - z pracy tych resortów Jarosław Kaczyński jest najbardziej niezadowolony. I to właśnie ich szefom - Grażynie Gęsickiej, Zbigniewowi Relidze i Stefanowi Mellerowi - poświęcił lwią część przemówienia podczas ostatniego wyjazdowego posiedzenia klubu parlamentarnego PiS.
czytaj więcej »
  
M.P. [ 08-03-2006 ]
Według ustawy "o powszechnym obowiązku obrony Rzeczpospolitej Polskiej", obrona Ojczyzny jest sprawą  i obowiązkiem  wszystkich obywateli. Dawniej obywatel naszego kraju służbę wojskową mógł odbywać jedynie w polskim wojsku.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl