Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Aktualności / Irlandczycy powiedzą \"tak\" dla Traktatu?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 18-05-2009 ]
Libertas wysunął propozycję wprowadzenie niebieskiej karty dla każdego pracownika z Polski wyjeżdżającego do Irlandii, podobną do tej, która wydawana jest mieszkańcom Afryki i Azji.
czytaj więcej »
  
[ 16-05-2009 ]
Według dziennika „Irish Times” gościem specjalnym na wiecu wyborczym partii Libertas, który odbędzie się w Irlandii, będzie Lech Wałęsa.
czytaj więcej »
  
[ 08-05-2009 ]
W piątek do Wilna przyjechał Jarosław Kalinowski wraz z delegacją polskich parlamentarzystów, by rozmawiać o realizacji traktatu polsko-litewskiego podpisanego 15 lat temu.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 29-03-2009 ]
Politycy uznali, że trzeba zbadać finansowanie partii Libertas w Polsce. Tą jednomyślność wywołało ujawnienie obchodzenia polskiego prawa przez irlandzkiego milionera i lidera ruchu eurosceptyków Declana Ganleya, który w ten sposób zapewnił sobie możliwość finansowania tutejszego oddziału swojego ugrupowania.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 29-03-2009 ]
Politykami wstrząsnęła przegrana 2:3 meczu z Irlandią Północną w eliminacjach do MŚ. Zdaniem Wojciecha Olejniczaka z SLD "Boruc był jak galareta". "Tu nie chodzi o porażkę, ale o styl, w jaki graliśmy" - mówi Tadeusz Cymański z PiS. Jedynie Stefan Niesiołowski z PO uważa, że futbol to tylko zabawa.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 25-03-2009 ]
Nie należy odwoływać Jacka Karnowskiego ze stanowiska prezydenta Sopotu. Takiego zdania jest 59 proc. mieszkańców miasta – jak wynika z sondażu GfK Polonia dla „Rzeczpospolitej”.
czytaj więcej »
  
[ 24-03-2009 ]
Referendum ws. odwołania oskarżonego o korupcję prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego odbędzie się 17 maja. Sam zainteresowany apeluje z prośbą o głosy poparcia.
czytaj więcej »
  
Katarzyna Staszewska [ 04-03-2009 ]
Wniosek o referendum w sprawie odwołania prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego złożyła w Krajowym Biurze Wyborczym w Gdańsku grupa obywatelska.
czytaj więcej »
  
[ 28-02-2009 ]
Po spotkaniu szefów parlamentów państw UE w Paryżu marszałek Sejmu Bronisław Komorowski zdradził dziennikarzom, że władze Irlandii pierwszy raz formalnie zapewniły, iż powtórzą w październiku referendum w sprawie traktatu lizbońskiego.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 27-02-2009 ]
Kwestie finansowe miałyby zadecydować o tym, że referendum w sprawie wejścia Polski do strefy euro odbyłoby się razem z wyborami do Parlamentu Europejskiego. Tak przynajmniej twierdzi Michał Kamiński. Lech Kaczyński natomiast podkreślił, że może pośredniczyć w negocjacjach.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl