Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Za błędy ABW i CBA zapłaci także policja?               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 14-10-2009 ]
Mariusz Kamiński w końcu stracił posadę. Jak ustaliła „Rzeczpospolita” w poniedziałek ABW rozpoczęło procedurę odebrania mu certyfikatu, gdyż „nie daje już gwarancji rękojmi informacji”.
czytaj więcej »
  Permanentna inwigilacja?
[ 20-08-2009 ]
Policja, CBA i ABW domagają się gromadzenia danych o użytkownikach Internetu. Tworzone przez portale i witryny bazy danych miałyby ułatwić służbom bezpieczeństwa prowadzenie ewentualnych śledztw.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2009 ]
Były pomocnik Marka Dochnala i poseł AWS Tomasz Karwowski został przedterminowo zwolniony z aresztu. Jednak fakt ten prokuratura zataiła przed ABW. Ta sprawdza, czy podrabiane dokumenty tożsamości, które otrzymał Dochnal nie zostały przygotowane przez litewskiego fałszerza współpracującego z rosyjskimi specsłużbami.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 09-01-2009 ]
Projekt nowelizacji ustawy o Centralnym Biurze Antykorupcyjnym przepadł już w pierwszym czytaniu. PO i PiS wspólnie przeciwstawiły się pomysłowi LiD.
czytaj więcej »
  
[ 29-12-2008 ]
Jak wynika z zeznań ppłk. Arkadiusza Koschalkego, to były poseł Samoobrony Lech Woszczerowicz ostrzegł Andrzeja Leppera przed akcją CBA w związku z aferą gruntową – donosi dzisiejszy „Newsweek”.
czytaj więcej »
  Szef ABW na celowniku CBA?
[ 15-11-2008 ]
Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusz Kamiński wysłał list do premiera Donalda Tuska z informacją, że szef ABW Krzysztof Bondaryk "otrzymuje ze spółki pn. Polska Telefonia Cyfrowa wynagrodzenie znacząco przekraczające miesięczne pobory uzyskiwane przez niego w ABW" – podała „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  Szef ABW zostanie sprawdzony przez CBA
[ 25-02-2008 ]
"Newsweek" dowiedział się, że Centralne Biuro Antykorupcyjne prześwietli majątek szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Krzysztofa Bondaryka i jego przeszłość biznesową.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 16-01-2008 ]
Premier Donald Tusk na przyszły wtorek zapowiedział nominację nowego doradcy ds. bezpieczeństwa, jednak politycy i komentatorzy już dziś spekulują na temat nazwisk ewentualnych kandydatów.
czytaj więcej »
  
[ 21-12-2007 ]
W Sejmie rozpoczęło się pierwsze czytanie uchwały powołującej komisję śledczą, która ma zbadać, czy dochodziło do nielegalnego wpływu na służby specjalne. - podaje portal TVN24.pl.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 08-11-2007 ]
Jak donosi „dziennik.pl”, PO zdecyduje się na powołanie jednej komisji do zbadania trzech bulwersujących przed wyborami spraw.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl