Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Obama wzywa do rozmów pokojowych               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Jakub Noch [ 25-06-2008 ]
Wczorajszym rankiem na terytorium Izraela znowu spadły rakiety wystrzelone ze Strefy Gazy. Dosięgły one miasto Sderot, częsty cel terrorystycznych ostrzałów. Szef izraelskiej policji Micky Rosenfeld, potwierdzając doniesienia o zdarzeniu, poinformował, że nie przyniosło ono strat w ludziach i większych zniszczeń. Z informacji izraelskich służb medycznych wynika jednak, że drobne rany odniosło dwoje Izraelczyków.
czytaj więcej »
  
Jakub Noch [ 08-05-2008 ]
Izrael świętuje 60. rocznicę powstania wolnego państwa żydowskiego. Od wczoraj w praktycznie każdym zakątku kraju organizowane są specjalne koncerty i uroczystości. Izraelczycy, obok Amerykanów, są jedną z nacji najmocniej przywiązujących wagę do celebrowana Dnia Niepodległości.
czytaj więcej »
  
[ 28-04-2008 ]
Izraelskie wojska ostrzelały dom w północnej części Strefy Gazy. Zginęło pięciu Palestyńczyków. Wśród zabitych są dzieci.
czytaj więcej »
  Izrael i Palestyna: kolejne negocjacje pokojowe
[ 14-01-2008 ]

Premier Izraela Ehud Olmert i prezydent Palestyny Mahmoud Abbas zasiądą do stołu negocjacyjnego. Mają one duży zakres, a patronuje im prezydent USA George W. Bush.

czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 04-01-2008 ]
Cele w palestyńskiej Strefie Gazy zostały ponownie zaatakowane przez izraelskie samoloty. Jak podają miejscowe źródła, w zamachu zginęli dwaj członkowie terrorystycznego Hamasu, Brygad Izzedina al-Kasima.
czytaj więcej »
  
Szymon Kraszewski [ 19-11-2007 ]
Rząd Izraela zaakceptował propozycję, która złożył premier Ehud Olmert.
czytaj więcej »
  
Arkadiusz Szymczyk [ 06-08-2007 ]

Podczas wizyty w Jerychu premier Izraela Ehud Olmert zapowiedział, że w najbliższym czasie są szanse na rozpoczęcie rozmów o utworzeniu państwa palestyńskiego. Słowa te premier Izraela wypowiedział tuż przed spotkaniem z palestyńskim prezydentem Mahmudem Abbasem.

czytaj więcej »
  
Magdalena Milej [ 20-05-2007 ]

Nie będzie pokoju na Bliskim Wschodzie. Izrael przygotowuje się do rzezi w Strefie Gazy. Zmobilizowano 20 tys. żołnierzy przy granicy ze Strefą Gazy. Wprowadzono stan wyjątkowy, co oznacza, że wojsko przejęło władzę. Premier Izraela ostrzegł Palestyńczyków ze Strefy Gazy, że jeśli nie przestaną ostrzeliwać Izraela rakietami, to Żydzi podejmą "zdecydowane działania".

czytaj więcej »
  Zawieszenie broni
[ 30-01-2007 ]
Palestyńskie organizacje Hamas i Fatah zgodziły się na zawieszenie broni. Ugrupowania mają wycofać swoich bojowników z ulic miast oraz zlikwidować punkty kontrolne w Strefie Gazy.
czytaj więcej »
  25 ofiar w strefie Gazy
Bartek Rymkiewicz [ 28-01-2007 ]
Już 25 ofiar śmiertelnych pociągnęły za sobą trwające od czwartku starcia rywalizujących ze sobą ugrupowań palestyńskich.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl