Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Obama wzywa do rozmów pokojowych               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 20-12-2009 ]
Premier Izraela Benjamin Netanjahu zaapelował do polskich władz o jak najszybsze schwytanie sprawców zuchwałej kradzieży z byłego obozu zagłady Auschwitz.

czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 04-11-2009 ]
Izraelska marynarka zatrzymała w nocy statek handlowy, pływający pod banderą Antigui, który podejrzewano o przemyt broni. Według izraelskiego radia kapitan i załoga jednostki to obywatele polscy.
czytaj więcej »
  
[ 29-10-2009 ]
Podczas wizyty w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich, sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen powiedział, że w celu uspokojenia sytuacji na Bliskim Wschodzie powinno powstać państwo dla Palestyńczyków.
czytaj więcej »
  
Maciej Sikorski [ 14-10-2009 ]
Gabriela Szalew – ambasador Izraela przy ONZ – zapowiedziała, że jej kraj nie będzie kontynuował rozmów pokojowych z Palestyńczykami, dopóki nie zostanie wycofany raport ONZ, oskarżający stronę izraelską o zbrodnie wojenne.
czytaj więcej »
  
[ 26-09-2009 ]
Barack Obama stwierdził podczas wystąpienia konkludującego obrady szczytu G-20, że Teheran wszedł na drogę prowadzącą do konfrontacji. W związku z tym Stany Zjednoczone nie mogą wykluczać akcji militarnej przeciwko niemu.
czytaj więcej »
  Ziobro atakuje PiS
Magdalena Janczura [ 09-06-2009 ]
Zbigniew Ziobro, jeden z wygranych kandydatów do PE, doprowadził wczoraj do zgrzytu w PiS. Domagał się odsunięcia niektórych ludzi i podważył skuteczność kampanii swojej partii.
czytaj więcej »
  
Damian Mikszto [ 14-05-2009 ]
W czwartek rano ruszył proces byłego prezydenta Izraela Mosze Kacawa. Oskarżony jest o gwałt oraz inne przestępstwa seksualne.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 26-04-2009 ]
Stwierdzeniem, że jego rząd nie będzie rozmawiał z Syrią w sobotę szef izraelskiego MSZ Avigdor Lieberman wywołał poruszenie na Bliskim Wschodzie. Wygląda jednak na to, że rozmowy pokojowe przerwane w grudniu 2008 r. będą wznowione.
czytaj więcej »
  
[ 21-04-2009 ]
O takich zamierzeniach poinformował minister obrony narodowej Izraela Ehud Barak w wywiadzie dla dziennika „Haaretz”. System ten ma niszczyć rakiety wystrzeliwane ze Strefy Gazy przez Palestyńczyków.
czytaj więcej »
  
[ 07-04-2009 ]
Izraelskie Ministerstwo Obrony poinformowało, że Izrael przeprowadził test rakiety przechwytującej Arrow II (Strzała II). Próba ta wypadła pomyślnie.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl