Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / BBN donosi do prokuratury na ABW               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  Zatrzymano prezesa ZUS
Magdalena Janczura [ 08-09-2009 ]
Dzisiaj na podstawie postanowienia Prokuratury Okręgowej w Szczecinie zatrzymano pięć osób w tym prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych podejrzanych o popełnienie przestępstw korupcyjnych.
czytaj więcej »
  
[ 03-09-2009 ]
Członkowie sejmowej komisji śledczej ws. śmierci Barbary Blidy zwrócili się do prokuratury z prośbą o udostępnienie listy osób, które miały kontakt z przebywającą w areszcie przyjaciółką Blidy Barbarą Kmiecik. Uważają bowiem, że zeznania obciążające Blidę były na Kmiecik wymuszone przez ABW.

czytaj więcej »
  
[ 27-08-2009 ]
Szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander Szczygło uważa, że tym, który we wrześniu powinien objąć dowództwo nad Wojskami Lądowymi powinien być generał Tadeusz Buk.
czytaj więcej »
  Permanentna inwigilacja?
[ 20-08-2009 ]
Policja, CBA i ABW domagają się gromadzenia danych o użytkownikach Internetu. Tworzone przez portale i witryny bazy danych miałyby ułatwić służbom bezpieczeństwa prowadzenie ewentualnych śledztw.
czytaj więcej »
  
[ 06-08-2009 ]
Były pomocnik Marka Dochnala i poseł AWS Tomasz Karwowski został przedterminowo zwolniony z aresztu. Jednak fakt ten prokuratura zataiła przed ABW. Ta sprawdza, czy podrabiane dokumenty tożsamości, które otrzymał Dochnal nie zostały przygotowane przez litewskiego fałszerza współpracującego z rosyjskimi specsłużbami.
czytaj więcej »
  
[ 24-07-2009 ]
Z informacji, do jakich dotarła „Rz” wynika, że Piotr Kownacki nie ma szans powrotu na swoje stanowisko. Wśród osób, które mogą objąć po nim posadę szefa Kancelarii Prezydenta wymienia się Aleksandra Szczygłę, Władysława Stasiaka i Elżbietę Jakubiak.
czytaj więcej »
  
Aleksandra Nowak [ 31-05-2009 ]
Zamieszczone kilka dni temu, kontrowersyjne doniesienia gazety "Dziennik" na temat niejasnych źródeł finansowania posła PO Janusza Palikota, szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, Aleksander Szczygło komentuje w Radiu ZET słowami: "Premier swoimi słowami może wpływać na urzędników i ministerstwo sprawiedliwości, dlatego Palikota powinna sprawdzić ABW".
czytaj więcej »
  
Bartosz Janus [ 29-03-2009 ]
Szef służb domaga się kolejnego posiedzenia komisji w sprawie tzw. incydentu gruzińskiego oraz wycieku tajnego raportu związanego z tym wydarzeniem.
czytaj więcej »
  
Kinga Marciniak [ 23-01-2009 ]
Podpułkownik Barbara P. targnęła się na swoje życie na działce pod Poznaniem. Prawdopodobnie przyczyną jej decyzji był mobbing w pracy.
czytaj więcej »
  
[ 19-01-2009 ]
Aleksander Szczygło, nowy szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego zapowiedział, iż chce się spotkać z szefem resortu obrony Bogdanem Klichem. Rozmowa ma dotyczyć gigantycznego długu MON, który wobec dostawców sprzętu wynosi 1,8 mld zł.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl