Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / BBN donosi do prokuratury na ABW               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 26-01-2007 ]
„Przepisy określające obowiązki dla samorządowców są dosyć stanowczo sformułowane i tutaj nie ma żadnej możliwości dokonywania wykładni takiej lub innej”- powiedział szef Kancelarii Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Aleksander Szczygło, który był gościem  „Salonu Politycznego Trójki”.
czytaj więcej »
  
Agnieszka Oleszczuk [ 18-01-2007 ]
„Były szef kancelarii prezydenta Lecha Wałęsy Mieczysław Wachowski został zatrzymany rano” – poinformował jego obrońca mecenas Karol Jełowicki.
czytaj więcej »
  "Kwiatowa" afera w Kancelarii Prezydenta
[ 10-11-2006 ]
Jak informuje media PO, partia ta zwróciła się do szefa Kancelarii Prezydenta Aleksandra Szczygło z prośbą o umożliwienie przedstawicielom jej klubu złożenia wieńca podczas uroczystej zmiany wart przy Grobie Nieznanego Żołnierza 11 listopada. Odpowiedź dostali negatywną z wytłumaczeniem: "ceremonia nie przewiduje takiej możliwości". Sam Szczygło zaprzecza jakoby w ten sposób odpowiedział.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 04-11-2006 ]
W latach 90 kontrwywiad przy pomocy swych agentów śledził działania polityków.
czytaj więcej »
  
[ 11-10-2006 ]
Do 18 października warszawska prokuratura deklaruje odtajnienie wszystkich możliwych akt w sprawie pułkownika Lesiaka. Decyzja, w jaki sposób dokumenty zostaną udostepnione opinii publicznej zapadnie w najbliższych dniach.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 10-10-2006 ]
Andrzej Urbański, były minister i doradca Lecha Kaczyńskiego znowu pracuje w kancelarii prezydenta. W czerwcu Urbański podał się do dymisji, po tym jak "Rzeczpospolita" ujwaniła aferę z jego udziałem.
czytaj więcej »
  
Piotr Ogorek [ 15-09-2006 ]
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zgodziła się odtajnić część akt w sprawie inwigilacji prawicy przez UOP w latach 90. W tej sprawie głównym podejrzanym jest pułkownik Jan Lesiak, którego proces rozpoczyna się 20 września.
czytaj więcej »
  Dymisja szefa ABW
[ 12-09-2006 ]
Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Witold Marczuk zrezygnował z funkcji. Jego następcą ma zostać Bogdan Święczkowski.
czytaj więcej »
  
[ 17-03-2006 ]
Takie zdanie wypowiedział dzisiaj Zbigniew Wassermann w radiowej trójce. Koordynator służb specjalnych powiedział że notatka, w której ABW stwierdza że UniCredito zleciło funduszom z grupy Pioneer zaprzestanie inwestowania w akcje BPH, była skierowana do Generalnego Inspektora Nadzoru Bankowego, Wojciecha Kwaśniaka oraz przewodniczącego Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych, Jana Monkiewicza.
czytaj więcej »
  List ABW do Leszka Balcerowicza
j. uchto [ 16-03-2006 ]
Dzisiejsza „Gazeta Wyborcza” pisze, że Komisja Nadzoru Bankowego przełożyła o trzy tygodnie decyzję w sprawie fuzji Pekao i BPH. Tymczasem jej szef Leszek Balcerowicz otrzymał dziwny list od Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. KNB zastanawia się, czy włoski bank UniCredito może przejąć kontrolę nad BPH.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 6 7 8 9 10 11   

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl