Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / BBN donosi do prokuratury na ABW               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-11-2008 ]
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego zatrzymała trzy osoby podejrzewane o korupcję. Jedną z tych osób jest „wysoki rangą funkcjonariusz państwowy”. ABW nie ujawniło o kogo chodzi. "Gazeta Wyborcza", powołując się na źródła w Agencji, ustaliła, że jest to były Główny Inspektor Ochrony Środowiska w jednym z byłych rządów.
czytaj więcej »
  Szef ABW na celowniku CBA?
[ 15-11-2008 ]
Szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Mariusz Kamiński wysłał list do premiera Donalda Tuska z informacją, że szef ABW Krzysztof Bondaryk "otrzymuje ze spółki pn. Polska Telefonia Cyfrowa wynagrodzenie znacząco przekraczające miesięczne pobory uzyskiwane przez niego w ABW" – podała „Gazeta Wyborcza”.
czytaj więcej »
  
[ 30-09-2008 ]
Śledczy z ABW zamierzają sprawdzić, czy Radosław Sikorski jako minister w rządzie PiS złamał prawo. Obiektem śledztwa są umowy, jakie ówczesny szef MON i jego zastępca zawierali z jedną ze spółek - donosi "Dziennik".
czytaj więcej »
  
Karolina Czaja [ 11-09-2008 ]
Minister obrony narodowej Bogdan Klich zapowiada, że do końca kadencji rząd chce rozpisać przetarg na nowe śmigłowce dla polskiej armii.
czytaj więcej »
  
[ 09-09-2008 ]
Jak podaje „Rzeczpospolita”, PO chce zmienić konstytucję. Wszystko dlatego, że od 1997 roku, kiedy została ona napisana, weszło wiele nowych instytucji i – zdaniem partii rządzącej – w razie nieprawidłowości ich szefowie powinni odpowiadać przed Trybunałem Stanu.
czytaj więcej »
  
[ 08-08-2008 ]
Wczoraj wieczorem, na wniosek katowickiej prokuratury, ABW zatrzymała przebywającego w Sopocie Marka Dochnala. Powodem zatrzymania Marka Dochnala były podejrzenia Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego dotyczące podjęcia przez zatrzymanego "działań zmierzających do nielegalnego opuszczenia kraju".
czytaj więcej »
  
[ 22-07-2008 ]
"Dziennik" dotarł do bulwersujących informacji, z których wynika, że w polskim kontrwywiadzie działał utajniony wydział, który od roku 1990 mógł stosować nielegalną inwigilację. Na czele wydziału stać mieli byli funkcjonariusze Służb Bezpieczeństwa.
czytaj więcej »
  
[ 10-07-2008 ]
Kazimierz Marcinkiewicz może nie doczekać się satysfakcji. Prokuratura odmówiła bowiem wszczęcia śledztwa w sprawie domniemanego podsłuchiwania byłego premiera na zlecenie Lecha Kaczyńskiego.
czytaj więcej »
  
Krystyna Pawliszak [ 19-06-2008 ]
Były prokurator apelacyjny w Białymstoku, Sławomir Luks, oświadczył wczoraj w sądzie: „Stanowisko prokuratora apelacyjnego straciłem w zemście za to, że prowadziliśmy z sukcesem śledztwa przeciwko bratu dzisiejszego szefa ABW oraz przeciwko Władysławowi H., który jest jego kolegą.”
czytaj więcej »
  Marcinkiewicz odkrywa karty
Piotr Wieremiejczuk [ 25-05-2008 ]
Były premier Kazimierz Marcinkiewicz, udzielając wywiadu dla "Dziennika", chciał postawić kropkę nad „i” w sprawie inwigilowania go przez ABW. Tymczasem ponownie wywołał dyskusję.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl