Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / BBN donosi do prokuratury na ABW               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
Malwina Jakubowska [ 22-05-2008 ]
Tomasz Lipiec, aresztowany za korupcję minister sportu z poprzedniego rządu, zeznał, że wiceszef ABW Grzegorz Ocieczek udostępniał mu tajne stenogramy. Jak wynika z notatek prokuratorskich, na zatrzymanie przez prokuratorów Ocieczka nie pozwoliła szefowa warszawskiej prokuratury okręgowej Elżbieta Janicka, podaje Radio ZET.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 15-05-2008 ]
- Prawdopodobnie zjawili się sterowani za pośrednictwem ważnej postaci w radiu czy mediach publicznych. Wszyscy wymieniają nawet nazwisko dosyć znanej pani – powiedział marszałek Sejmu Bronisław Komorowski w odniesieniu do dziennikarzy TVP, którzy pojawili się przed domem Piotra Bączka. Jednocześnie agentów ABW broni Zbigniew Wasserman z PiS. Uważa on, że dziennikarze będąc w domu Bączka powinni wykonywać polecenia obecnych tam agentów.
czytaj więcej »
  
Renata Sobiecka [ 13-05-2008 ]
Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego przeszukała mieszkanie Piotra Bączka, byłego rzecznika Antoniego Macierewicza.
czytaj więcej »
  
[ 02-05-2008 ]
Były minister obrony narodowej Aleksander Szczygło w radiowej „Trójce” stwierdził, że publikacja nazwisk oficerów, którym odmówiono awansu generalskiego, jest skandalem. Poseł PiS ocenił, iż brak awansu dla niedoszłych generałów jest wielką krzywdą.
czytaj więcej »
  
Aneta Michalska [ 03-04-2008 ]
Jak twierdzi Janusz Zamke, szef sejmowej komisji do spraw służb specjalnych, za rządów sprawowanych przez PiS ABW poszukiwała haków na polityków lewicy i centrum. Jedną z metod inwigilacji miał być podsłuch. W rozmowie na antenie radia RMF Zemke powiedział, że zna przypadki podsłuchiwania polityków PO, SLD, PSL.
czytaj więcej »
  
[ 31-03-2008 ]
"Newsweek" informuje, że funkcjonariusze ABW posiadają listę, na której zostali spisani politycy i biznesmeni z kontami bankowymi w Szwajcarii. Dane zostały odnalezione na dysku komputera Petera V.
czytaj więcej »
  
[ 24-03-2008 ]
Jak informuje "Newsweek", obecny szef ABW Krzysztof Bondaryk w 2005 roku kazał wykryć podsłuchy u swego znajomego, którego tropiły organy ścigania.
czytaj więcej »
  Szef ABW zostanie sprawdzony przez CBA
[ 25-02-2008 ]
"Newsweek" dowiedział się, że Centralne Biuro Antykorupcyjne prześwietli majątek szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego Krzysztofa Bondaryka i jego przeszłość biznesową.
czytaj więcej »
  
[ 12-02-2008 ]
Były szef MON Aleksander Szczygło przeprosił za swoją wypowiedź na temat żołnierzy zatrzymanych ws. ostrzelania wioski w Nangar Khel. Wczorajszy "Superwizjer" TVN ujawnił wypowiedź byłego ministra, gdzie o żołnierzach strzelających do wioski wyraził się "banda durni". Twierdzi, że nie było to przesądzenie o ich winie.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 01-02-2008 ]
"W ABW miały miejsce przypadki stosowania technik operacyjnych niezgodnie z regułami prawnymi" - powiedział dziennikarzom, po czwartkowym posiedzeniu sejmowej komisji ds. służb specjalnych, jej przewodniczący - Janusz Zemke. Dodał, że chodzi o okres, gdy ABW kierował Bogdan Święczkowski.
czytaj więcej »
 pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl