Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Prawo / Czarna lista domen               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
sofista [ 02-07-2012 ]
W Polsce nasze godło, barwy narodowe, hymn Rzeczpospolitej Polskiej oraz pieczęcie państwowe znajdują się poszczególną ochroną prawną. W jej obrębie nie znajdują się jednak domeny – Polska.pl czy też Poland.pl. Politycy PiS uważają to za duży problem i złożyli już projekt nowelizacji ustawy, aby polskie domeny zyskały lepszą ochronę. Jeśli ustawa zostanie zmieniona, wybrane domeny internetowe będą chronione w ten sam sposób, co polska flaga czy hymn.
czytaj więcej »
  Permanentna inwigilacja?
[ 20-08-2009 ]
Policja, CBA i ABW domagają się gromadzenia danych o użytkownikach Internetu. Tworzone przez portale i witryny bazy danych miałyby ułatwić służbom bezpieczeństwa prowadzenie ewentualnych śledztw.
czytaj więcej »
  
[ 01-08-2008 ]
Pod wpływem nacisków Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego władze chińskie obiecały, że odblokują Internet...jedynie na okres trwania Igrzysk Olimpijskich
czytaj więcej »
  
[ 07-07-2008 ]
O godzinie 12 rolnicy mają zablokować drogę krajową numer 8 w Polichnie pod Piotrkowem Trybunalskim. W ten sposób protestować będą przeciwko wysokim kosztom produkcji rolnej, związanej między innymi z wysoką cen paliw.
czytaj więcej »
  
[ 18-04-2008 ]
Po raz drugi w odstępie kilku dni strona internetowa rządu została zaatakowana przez hakera. W środę włamano się na serwer Ministerstwa Pracy, zaś dziś na stronę Kancelarii Premiera.
czytaj więcej »
  
Magda Dunin-Markiewicz [ 13-10-2007 ]
Zdaniem PSL obywatele powinni mieć możliwość nie tylko głosowania w wyborach za pośrednictwem internetu, ale także załatwiania w ten sposób wszystkich spraw urzędowych.
czytaj więcej »
  
[ 08-06-2007 ]
Internauci z Wielkiej Brytanii będą mogli na bieżąco decydować o sprawach Parlamentu. jest tylko jeden warunek: najbliższe wybory w Wielkiej Brytanii musi wygrać Partia Konserwatywna.
czytaj więcej »
  
Anna Dziedzic [ 30-04-2007 ]
Rzeczniczka niemieckiego ministerstwa pracy i spraw socjalnych Heike Helfer poinformowała, że decyzja o przedłużeniu blokady niemieckiego rynku pracy bądź jego otwarciu dla pracowników z Polski i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej jeszcze nie zapadła.
czytaj więcej »
  
[ 26-02-2007 ]
Estończycy, jako pierwszy naród na świecie, mogą wybierać swoich przedstawicieli do parlamentu przez Internet. Głosowanie potrwa do środy. To metodą tradycyjną odbędzie się w najbliższą niedzielę.
czytaj więcej »
  
[ 06-02-2007 ]
Ugrupowanie Julii Tymoszenko nie zamierza dopuścić do otwarcia sesji parlamentarnej do momentu przyjęcia popieranej przez partię ustawy zabraniającej prywatyzacji gazowej sieci przemysłowej na Ukrainie.
czytaj więcej »
1 2  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl