Aby zapisać się na listę naszego newslettera, prosimy podać swój adres email:

 

Wyszukiwarka e-Polityki :

 

Strona Główna  |  Praca  |  Reklama  |  Kontakt

 

   e-Polityka.pl / Podobne artykuły / Wywiady / Szmajdziński kandydatem SLD               

dodaj do ulubionych | ustaw jako startową |  zarejestruj się  

  ..:: Polityka

  ..:: Inne

  ..:: Sonda

Czy jesteś zadowolony z rządów PO-PSL?


Tak

Średnio

Nie


  + wyniki

 

P - A - R - T - N - E - R - Z - Y

  
  
[ 22-03-2010 ]

Wicemarszałek Sejmu Jerzy Szmajdziński zdementował plotki na temat braku wyboru kandydata na prezydenta z ramienia SLD.  Powiedział, że nie ma żadnych wątliwości co do tego, że to on wystartuje w wyborach prezydenckich.

czytaj więcej »
  
[ 03-03-2010 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej zorganizował przebadanie 1,5-tysięcznej grupy, o jej sympatie prezydenckie. Z sondażu wynika, że oficjalny reprezentant SLD zajął czwarte miejsce, tuż za kandydatem niezależnym Andrzejem Olechowskim. Część lewicowych wyborców chce jednak zagłosować na Włodzimierza Cimoszewicza.
czytaj więcej »
  
[ 08-04-2008 ]
Jerzy Szmajdziński zdementował w Radiu ZET pogłoski, jakoby PiS zaproponował SLD stanowisko wiceprezesa TVP w zamian za poparcie weta prezydenta dla zmian w ustawie o radiofonii i telewizji.
czytaj więcej »
  
Szymon Kraszewski [ 29-10-2007 ]
Wielu działaczy Lewicy i Demokratów jest oburzonych faktem, iż kandydat na wicemarszałka został wybrany bez jakiegokolwiek ich udziału.
czytaj więcej »
  
Piotr Olejarz [ 16-08-2007 ]
Aby wyjść z politycznego kryzysu, powinny zostać powołane dwie komisje śledcze - ds. akcji CBA w resorcie rolnictwa oraz do wyjaśnienia okoliczności śmierci Barbary Blidy - uważa Jerzy Szmajdziński, szef klubu SLD.
czytaj więcej »
  SLD stawia warunki w sprawie immunitetu
Anna Dziedzic [ 03-04-2007 ]
Klub Sojuszu Lewicy Demokratycznej poinformował we wtorek, że zgodzi się na ograniczenie immunitetu parlamentarnego.
czytaj więcej »
  
Dominika Sobiecka [ 27-01-2007 ]
Szef klubu parlamentarnego SLD Jerzy Szmajdziński ostro skrytykował Aleksandra Kwaśniewskiego i oskarżył o rozbijanie lewicy.
czytaj więcej »
  
Anna Heba, Piotr Twardysko [ 12-01-2007 ]
Przygotowany przez wicepremier Zytę Gilowską budżet na 2007 r. to zły budżet; to budżet według którego nie maleją obciążenia podatkowe, za to zwiększają się koszty utrzymania (w ustawie szczególnie wyśrubowane są dochody z podatku akcyzowego) - mówi Jerzy Szmajdziński w wywiadzie dla e-Polityka.pl.
czytaj więcej »
  
Andrzej Rejnson [ 24-08-2006 ]
Sojusz Lewicy Demokratycznej wniesie o wprowadzenie do porządku obrad Sejmu informacji rządu na temat wypowiedzi Antoniego Macierewicza. Pomysł SLD popiera Platforma Obywatelska.
czytaj więcej »
  
sofista [ 10-04-2013 ]
Jeden z liderów Sojuszu Lewicy Demokratycznej, można powiedzieć twarz lewicy, został usunięty z jej struktur. Mowa tu o Ryszardzie Kaliszu, który naraził się na nieprzychylność SLD współpracą z Januszem Palikotem i byłym prezydentem, Aleksandrem Kwaśniewskim w ramach inicjatywy Europa Plus. W ramach tej inicjatywy w przyszłorocznych wyborach do Parlamentu Europejskiego mają powstać centrolewicowe listy wyborcze.
czytaj więcej »
1 2 3 4 5 6  następna      ostatnia 

Copyright by (C) 2007 by e-Polityka.pl - Biznes - Firma - Polityka. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Kontakt  |  Reklama  |  Mapa Serwisu  |  Polityka Prywatności  |  O nas


e-Polityka.pl